Reklama

Reklama

BLIŹNIĘTA - JABŁKO

Te owoce są wiązane z miłością już od najdawniejszych czasów. Szczególnie w magii miłosnej cenili je Celtowie. Stanowiły nieodłączny gadżet wszystkich wesel. Używano je do czarów, czarnej i białej magii miłosnej. Pojawienie się jabłka w horoskopie Bliźniąt zapowiada czas ślubów i wesel.

Niektórzy z Was postanowią usankcjonować wreszcie swoje partnerstwa, a niektóre Bliźnięta zakochają się tego roku i jeszcze w tym czasie postanowią wstąpić w związki małżeńskie. Zapowiada się zatem weselnie i radośnie.

Reklama

Jaki będzie dla Ciebie w miłości ten rok?
Wyślij SMS o treści ROK.(wpisz swój znak zodiaku)na 72020 np. ROK.BYK
koszt wysłania SMS-a 2 zł; 2,44 zł z VAT
• Z telefonów stacjonarnych 0 700 68 20 22
koszt połączenia 4zł/min netto; 4,88 zł/min brutto
• Z telefonów komórkowych *740 83 01
koszt połączenia 4 zł/min netto; 4,88 zł/min brutto
Tarot Serca

Wyślij SMS-a o treści TS.(wpisz liczbę od 1 do 22) na 72020
koszt netto 2 zł/SMS; 2,44 zł/SMS z VAT

Jabłko symbolizuje urodzaj i dojrzałość. To znak, że na świat przyjdą dzieci. Urodzą się długo oczekiwani potomkowie i całkiem niespodziewanie poczęte zostaną owoce Waszej miłości.

Aby przywołać miłość można nosić jako talizman wisiorek w kształcie połówki owocu. Działa to magicznie i prawdopodobnie zjawi się jej druga część, czyli ukochany lub ukochana.

Jako ciekawostkę mogę podać, że Celtowie uważali jabłoń za drzewo święte, jej ścięcie karane było śmiercią. Jabłoń nie mogła umrzeć od ciosu siekiery lub topora, musiała to być jej własna, naturalna śmierć.

Wróżka Ella Selena

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje