Reklama

Reklama

Christina Aguilera atakuje krytyków

Christina Aguilera rokrocznie ma zagwarantowane miejsce na liście najgorzej ubranych gwiazd show-biznesu. Do niedawna ten "zaszczyt" znosiła ze spokojem, lecz w końcu miarka się przebrała. Stało się to po tym, jak jeden z krytyków ze świata mody powiedział, iż ubiera się ona jak prostytutka.

Krytycy wizerunku Christiny ożywili się bardzo po premierze teledysku do piosenki "Dirrty", do którego piosenkarka założyła bardzo wyzywający strój. Jeden z nich posunął się nawet do tego, że powiedział, iż piosenkarka wygląda jak prostytutka. Aguilera nie zamierzała pozostać obojętna na te słowa.

Reklama

"Robiłam co do mnie należy i czułam się z tym świetnie. Miałam na sobie tylko trochę ubrania. Gdybym znalazła się w takim stroju nocą w ciemnej ulicy można by powiedzieć, że wyglądam ku*****o. Ale ja jestem dostarczycielem rozrywki. Nie chodzę do miejsc, w których pojawiają się tak ubrane osoby. Ubrałam się w ten sposób po raz pierwszy. Uważacie, że wyglądam ku*****o? To odp********e się" - mówiła Christina Aguilera pod adresem krytyków jej ubioru.

Dowiedz się więcej na temat: prostytutka | Christina Aguilera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje