Reklama

Reklama

Nicholson podrywa Moss

Znany kobieciarz Jack Nicholson znalazł sobie kolejny obiekt westchnień.

67-letni aktor zainteresował się angielską modelką Kate Moss i zupełnie nie przeszkadza mu fakt, że jest ona młodsza od niego o... 37 lat. Jack Nicholson miłosne podchody rozpoczął od zabrania Kate Moss na wystawną kolację.

Reklama

Randka odbyła się w modnej nowojorskiej restauracji "Spice Island" i - jak twierdzą informatorzy plotkarskich magazynów - para wyglądała na niezwykle podekscytowaną swym towarzystwem.

"Trzeba było widzieć ich roziskrzone spojrzenia!" - mówią informatorzy. Jack Nicholson dzieli kobiety na dwie grupy - te, które za wszelką cenę chcą znaleźć się w jego łóżku i te, które policzkują go, gdy to on zaproponuje im miłosne igraszki.

"Mam nadzieję, że Kate nie wymierzy mi policzka" - ponoć zwierzył się aktor swym przyjaciołom. Wszystko wskazuje więc na to, że Jack Nicholson ma poważne zamiary wobec Kate Moss.

Aktor od lat szczyci się wizerunkiem kobieciarza. Ostatnią jego "ofiarą" była Lara Flynn Boyle, z którą spotykał się przez dwa lata. Para rozstała się w 2001 roku. Jego nazwisko łączono także z takimi paniami, jak Anjelica Huston i Minnie Driver.

Z kolei Kate Moss na liście swych miłosnych podbojów ma między innymi Johnny'ego Deppa i Billy'ego Zane. Dwa lata temu urodziła córeczkę, której ojcem jest wydawca Jefferson Hack. Para rozstała się w początkach tego roku.

"Kate chce się wreszcie ustatkować" - mówią przyjaciele modelki.

"Czuje, że nadszedł czas, by znaleźć odpowiedniego partnera. Potrzebuje kogoś, kto zrozumie jej tryb życia. Czyli kogoś równie sławnego i bogatego" - wyjaśniają informatorzy.

Jack Nicholson spełnia niewątpliwie oba te kryteria.

Dowiedz się więcej na temat: informatorzy | para | aktor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje