Reklama

Reklama

On ma dziecko z inną

Poznałam mężczyznę i zakochałam się. Zrobiłam jednak wywiad i dowiedziałam się, że jego eks-dziewczyna ma urodzić za miesiąc ich dziecko.

Mój facet nie chce powiedzieć, dlaczego się rozstali. Powiedział jedynie, że ona nie chciała małżeństwa (mimo, że jej zaproponował), że go nie kocha.

Reklama

W tej chwili jak chce się z nią skontaktować, ona opryskliwie odpowiada mu na sms-y. W tej chwili jestem ja i on. On twierdzi, że nie chce innej, nawet jak tamta zrozumie i będzie chciała do niego wrócić. Mój facet podjął decyzję, że nie da nazwiska dziecku i wyprze się go, bo chce założyć własną rodzinę. Mam wątpliwości, czy słusznie postępuje. Powiedziałam mu, że nie wyobrażam sobie, aby jeździł do niej, bo np. dziecko ma gorączkę itp. Z drugiej strony wiem, że to dziecko...

Nigdy nie pogodziłabym się na podwójne życie i on wie o tym doskonale. Z drugiej strony boję się, że pewnego dnia wróci do niej, mimo, że zapewnia mnie, że nie. Niedługo odbędzie się sprawa w sądzie o alimenty dla dziecka i już się boję.

Jeśli chcesz się podzielić swoją historią - napisz do nas!

Dowiedz się więcej na temat: dziecko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje