Reklama

Reklama

On ma dziecko z inną

Poznałam mężczyznę i zakochałam się. Zrobiłam jednak wywiad i dowiedziałam się, że jego eks-dziewczyna ma urodzić za miesiąc ich dziecko.

Mój facet nie chce powiedzieć, dlaczego się rozstali. Powiedział jedynie, że ona nie chciała małżeństwa (mimo, że jej zaproponował), że go nie kocha.

W tej chwili jak chce się z nią skontaktować, ona opryskliwie odpowiada mu na sms-y. W tej chwili jestem ja i on. On twierdzi, że nie chce innej, nawet jak tamta zrozumie i będzie chciała do niego wrócić. Mój facet podjął decyzję, że nie da nazwiska dziecku i wyprze się go, bo chce założyć własną rodzinę. Mam wątpliwości, czy słusznie postępuje. Powiedziałam mu, że nie wyobrażam sobie, aby jeździł do niej, bo np. dziecko ma gorączkę itp. Z drugiej strony wiem, że to dziecko...

Reklama

Nigdy nie pogodziłabym się na podwójne życie i on wie o tym doskonale. Z drugiej strony boję się, że pewnego dnia wróci do niej, mimo, że zapewnia mnie, że nie. Niedługo odbędzie się sprawa w sądzie o alimenty dla dziecka i już się boję.

Jeśli chcesz się podzielić swoją historią - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dziecko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy