Suplement diety Redin: świetna pomoc, gdy brak efektów diety i ćwiczeń

Dajesz z siebie 100 proc. , a nawet więcej, trzymasz się planu dietetycznego i treningowego, a efektów jak nie było, tak nie ma? Nic dziwnego, że czujesz się zrezygnowany. Jak to możliwe, że innym udaje się zrzucić zbędne kilogramy, a Tobie nie? Prawdopodobnie popełniasz błędy. Mamy dla ciebie kilka wskazówek i propozycję spalacza tłuszczu, który stanowi świetną pomoc, gdy brak efektów diety oraz ćwiczeń.

Dlaczego dieta i ćwiczenia nie zawsze przynoszą efekty?

Systematycznie ćwiczysz, jesz zdrowo i masz prawo oczekiwać efektów. Mimowolnie zaczynasz porównywać się z innymi. Dlaczego jedni szybko budują tkankę mięśniową i zrzucają zbędne kilogramy, a innym przychodzi to z wielkim trudem? Każdy organizm jest inny, mamy też różne predyspozycje genetyczne. Przede wszystkim powinniśmy porównywać się sami ze sobą. Być może wyznacznikiem sukcesu jest dla nas jedynie waga. Okazuje się, że mięśnie ważą więcej niż tłuszcz - możliwe, że podczas systematycznych treningów rozbudowałeś masę mięśniową i to ona stanowi dodatkowe kilogramy. Z tego względu o wiele lepiej mierzyć się, niż ważyć. A co wtedy, gdy naprawdę nie ma efektów?

O braku efektów mówimy wtedy, gdy ćwiczenia i dieta nie przyniosły żadnych zmian przez dłuższy czas. Nie porównujmy swoich wymiarów po każdym treningu. Odchudzanie to proces długotrwały. Nikt nie przytył 10 kg w ciągu tygodnia, dlatego w takim czasie też nie uda nam się ich zrzucić. Przyczyn braku efektów może być wiele. Ma na to wpływ cały nasz styl życia - stres, tempo przemiany materii oraz niedobory witamin i minerałów. Poniżej przedstawiamy najczęściej popełniane błędy, które uniemożliwiają odchudzanie.

Odchudzanie - najczęstsze błędy

Zastanów się, co możesz robić źle. Przyjrzyj się swoim codziennym zwyczajom. Rób regularne badania mające na celu wykluczenie niedoborów konkretnych witamin i minerałów. Oto najczęstsze błędy, które prowadzą do braku efektów pomimo zdrowej diety i systematycznych treningów.

Wybierasz nieodpowiednie suplementy

Decydując się na suplementację trzeba pamiętać, że każdy organizm jest inny i za każdym razem trzeba podchodzić indywidualnie. Suplementy diety, szczególnie z kategorii reduktorów tłuszczu, powinny wykazywać działanie kompleksowe zapewniając ci wsparcie na każdym etapie redukcji. Właśnie do takich produktów należy najnowszy spalacz tłuszczu Redin, który jest doskonałą pomocą w przypadku popełniania błędów w trakcie odchudzania.

Nie spożywasz odpowiedniej ilości białka

Proteiny są ważne również podczas redukcji. Dają szybkie uczucie sytości i pomagają lepiej zregenerować się po treningu. Zwracaj uwagę nie tylko na ilość spożywanych kalorii, ale także jakość i rodzaj makroskładników w diecie.

Żyjesz w ciągłym stresie

Stres jest bez wątpienia jednym z największych wrogów pięknej sylwetki. Jeśli masz wyczerpującą psychicznie pracę, a po godzinach denerwujesz się brakiem efektów na siłowni i wciąż porównujesz z innymi, to w ten sposób jeszcze bardziej potęgujesz swój stres.

Gdy nie masz czasu na relaks, odpoczynek i wyciszenie, trudno mówić o dobrych efektach odchudzania. Poszukaj odpowiednich dla siebie technik walki ze stresem. Traktuj ćwiczenia jako czas dla siebie - postaraj się wyluzować. Pomocna może być także suplementacja.

Stosujesz głodówki

Co prawda głodówka to dobry sposób na szybkie odchudzanie, ale nie ma nic wspólnego ze zdrowiem i trwałą poprawą naszej sylwetki. Ponadto podczas restrykcyjnej diety tracisz nie tylko tłuszcz, ale także masę mięśniową. Poza tym zwalniasz swoją przemianę materii i możesz już tylko czekać na efekt jo-jo. Nie tędy droga!

Masz wolną przemianę materii

Tempo przemiany materii zależy od wielu czynników takich jak wiek, stan fizjologiczny, płeć, sposób odżywiania, rodzaj wykonywanej pracy i styl życia. Na szczęście istnieją sposoby na podkręcenie metabolizmu.

Spalacz tłuszczu Redin - kompleksowe wsparcie podczas redukcji

Podczas redukcji musimy zadbać nie tylko o spadek tkanki tłuszczowej, ale również zachowanie wypracowanej wcześniej masy mięśniowej. Poza właściwie skomponowaną dietą, w tym przyjmowaniem odpowiedniej ilości białka i dobrze dobranym planem treningowym warto skorzystać także z suplementacji. Spalacz tłuszczu Redin to kompleksowe wsparcie podczas redukcji. Zawiera aż 20 substancji aktywnych, wśród których są związki wspierające proces redukcji wagi.

Suplement diety Redin w dużej mierze oparty jest o składniki pochodzenia roślinnego. W jego składzie znajdują się m.in.:

  • ekstrakt z zielonej herbaty - z wyników badań Cheoljun Choi wynika, że główny polifenol zielonej herbaty (EGCG) przyczynia się do wsparcia procesów metabolicznych zachodzących w białej tkance tłuszczowej [1]
  • ekstrakt z Ashwagandhy, która wspomaga walkę ze stresem i poprawia ogólne samopoczucie [3]
  • ekstrakt z różeńca górskiego, który pomaga organizmowi przystosować się do stresu emocjonalnego, wspiera w stanach zmęczenia i bólach głowy wywołanych stresem, problemach ze snem [2]
  • pieprz kajeński, który przyczynia się do redukcji wagi
  • liczne witaminy, które nie zawsze w pełni dostarczamy organizmowi wraz z dietą, w tym witaminy C i E, które pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, witaminy z grupy B takie jak witamina B6, ryboflawina, witamina B12 przyczyniające się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia; kwas pantotenowy i tiamina przyczyniające się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, czy niacyna i biotyna pomagające zachować zdrową skórę

Składniki aktywne obecne w spalaczu tłuszczu Redin pomagają w stanach takich jak m.in. zmęczenie, utrata energii i szybki powrót do dawnej wagi, czyli tak zwany efekt jo-jo. Witaminy z grupy B, takie jak witamina B6, ryboflawina i witamina B12, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ostrokrzew paragwajski pomaga w kontroli i utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Dodatkowo niacyna i biotyna pomagają zachować zdrowy stan skóry.

 Potrzebujesz podkręcenia metabolizmu podczas redukcji? Chcesz poradzić sobie ze stresem i poprawić jakość snu? Wypróbuj suplement diety Redin, który poprzez zawartość wyselekcjonowanych składników, takich jak ostrokrzew paragwajski wpływa na kompleksową redukcję tłuszczu połączoną z łatwiejszym utrzymaniem masy ciała. Piękna sylwetka jest w zasięgu twojej ręki - przekonaj się, że odchudzanie wcale nie jest takie trudne, nawet jeśli początkowo nie miałeś efektów.


Bibliografia:

  1. Cheoljun Choi et al: Epigallocatechin-3-Gallate Reduces Visceral Adiposity Partly through the Regulation of Beclin1-Dependent Autophagy in White Adipose Tissues. Nutrients 2020 Oct 8;12(10):3072.
  2. Fanaras K., Reinhard H.: The effects of Rhodiola Rosea supplementation on depression, anxiety and mood - A Systematic Review. Global Psychiatry | Volume 3: Issue 1. DOI: https://doi.org/10.2478/gp-2019-0022 | Published online: 21 May 2020.
  3. Priyanka G. et al: Adaptogenic and Immunomodulatory Activity of Ashwagandha Root Extract: An Experimental Study in an Equine Model. Front Vet Sci 2020 Sep 29;7:541112.


Dowiedz się więcej na temat: dieta | ćwiczenia | odchudzanie | Suplement

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje