Reklama

Reklama

Zaplanuj z nami swój poród

Odpowiedz na pytania, a dowiesz się, w jakich warunkach będziesz czuła się najlepiej i co zrobić, by uniknąć przykrych niespodzianek.

Na sali porodowej

Reklama

1. Idziesz do kina. Okazuje się, że zepsuła się kopia filmu, który chciałaś obejrzeć.

a) Nie znosisz takich sytuacji. Na szczęście masz przy sobie gazetę z programem i szybko jedziesz do kina, gdzie wyświetlają ten film pół godziny później.

b) Wyrzucasz bilet do kosza, a potem plujesz sobie w brodę, bo nie odzyskasz pieniędzy. c) Idziesz do sali obok na irański film, którego tytuł nic ci nie mówi. Wystarczy, że zaczyna się o tej samej godzinie. Nigdy jeszcze nie widziałaś filmu z Iranu!

2. Pracujesz biurko w biurko z dziewczyną, która od rana próbuje zdobyć przez telefon informacje na polecenie szefa.

a) Masz już dość i mówisz jej zdecydowanie: "Rozmawiaj ciszej, nie mogę się skupić".

b) Chce ci się płakać ze złości.

c) Proponujesz jej pomoc. Masz pomysł, jak załatwić to, co jej się nie udaje.

3. Tkwisz w poczekalni u lekarza już od dwóch godzin. Co robisz?

a) Wykluczone! Po kwadransie zrobiłabyś awanturę. Przecież jesteś zapisana na konkretną godzinę i wymagasz, żeby szanowano twój czas.

b) Spacerujesz po korytarzu coraz szybszym krokiem, z trudem łapiesz oddech z nerwów. Dzwoniłaś już pięć razy do przyjaciółki, potrzebujesz w takich sytuacjach kogoś życzliwego.

c) Nie zauważyłaś, że czekasz już tak długo. Czas szybko ci płynie na rozmowie z kobietą, którą tam spotkałaś. Dałaś jej nawet telefon do swojej kosmetyczki.

4. Wyjeżdżasz za trzy dni na urlop

a) Masz listę spraw do załatwienia i każdego dnia skreślasz z niej kolejne punkty. Rzeczy, które zabierasz ze sobą, już dawno są uprane, wyprasowane i gotowe, by włożyć je do walizki.

b) Nie mieścisz się w kostium kąpielowy sprzed roku! Z rozpaczy zapisałaś się więc na masaż odchudzający i liczysz na cud.

c) Nie miałaś jeszcze czasu zastanowić się, co spakujesz. Na razie robisz współpracownikom listę spraw, które mogą wyniknąć w czasie twojej nieobecności.

Sprawdź sobie odpowiedzi!

Dowiedz się więcej na temat: poród

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje