Reklama

Reklama

Kiedy tata jest supergwiazdą

Kiedy tata jest supergwiazdą nie tylko na scenie czy ekranie, ale w domu, rodzina ma niebywałe szczęście. Prasa kolorowa ciągle donosi o rozstaniach gwiazd i celebrytów, jednakże są w show biznesie panowie, którzy postawili na życie rodzinne i bardzo im z tym do twarzy.

Jim Caviezel    

Reklama

Zagrał Hrabiego Monte Christo i... Jezusa w " Pasji" Mela Gibsona. "Oczy anioła" zostały chyba napisane specjalne dla niego - tak przynajmniej twierdzą jego fani. Są według nich anielsko niebieskie. W życiu prywatnym wymagający i religijny. Kiedy z żoną Kerri nie doczekali się dziecka, postanowili zrobić coś niewyobrażalnego. Adoptowali chłopca z chińskiego sierocińca, mającego guza mózgu. Zgodnie stwierdzili, że w USA mogą mu pomóc.

Po kilku latach przyjechali po noworodka płci żeńskiej. Jednak poznali pięcioletnią Lele, która również cierpiała na nowotwór zlokalizowany w mózgu, a z tego powodu nie miała żadnych szans by zdobyć rodzinę. Adoptowali ją, a po kilku latach wrócili po trzecie dziecko, także chore na raka. Jim mówi, że miłość jest decyzją. Choć maluchy miały głowy zdeformowane przez nowotwór, dla niego były piękne. Dzieci udało się wyleczyć - dzisiaj tworzą szczęśliwą rodzinę.

Gordon Ramsay

Genialny szef kuchni - jego restauracja ma dwie gwiazdki Michelin. Ramsay to niedoszły piłkarz i szalony ojciec. Jego piąte dziecko przyszło na świat w kwietniu tego roku. Znany jest z niewyparzonego języka i porywczego charakteru. Być może po nim siedemnastoletnia córka Matilda odziedziczyła talent i pasję do gotowania. Matilda wydała już jedną książkę kulinarną i ma swój program w telewizji  CBBC. Gordon przyznaje, że nie zatrudniłby dzieci w swoich restauracjach, żeby pracownicy nie czuli się z tego powodu niekomfortowo. Dopuszcza natomiast inne rozwiązanie. Mogą iść nauczyć się czegoś od obcych kucharzy i wrócić, by wzbogacić rodzinny interes o nowe pomysły. Megan ma dwadzieścia jeden lat, bliźnięta Jack i Holly dziewiętnaście. Wszyscy uczą się poza domem. Ramsey ze wzruszeniem opowiada, jak ciężko przeżywa to rozstanie. Na szczęście znowu został tatą, a to zadanie, które podejmuje z radością.

Dowiedz się więcej na temat: znani ojcowie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje