Aleksandra Domańska pokazała ciało po ciąży! Nie ukrywa niczego!

Aleksandra Domańska niedawno pochwaliła się, że urodziła swoje pierwsze dziecko, publikując zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. Tym razem pokazała, nie ukrywając niczego, jak wygląda jej ciało po ciąży.

Aleksandra Domańska kocha siebie i swoje ciało w każdym wydaniu
Aleksandra Domańska kocha siebie i swoje ciało w każdym wydaniu Piętka MieszkoAKPA

Aleksandra Domańska tak wygląda po porodzie

Aleksandra Domańska znana jest z tego, że chroni swoje życie prywatne przed mediami i niechętnie dzieli ważnymi wydarzeniami.

Jednak zrobiła wyjątek i najpierw potwierdziła krążące od dawna plotki o ciąży, a następnie pokazała bardzo intymne zdjęcie z maluszkiem. 

Tym razem aktorka postanowiła pokazać, jak zmieniło się jej ciało po porodzie, publikując zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. 

Odbijająca się w domowym lustrze Ola, ubrana jest na zdjęciu w sportowy komplet bielizny i opuszczone do połowy ud spodnie. 

"Dzień dobry Buziaczki! Chciałam tu tylko nadać sobie tytuł PIERWSZEJ NAIWNIACZKI za to, że myślałam, iż wskoczę już w jeansy przedciążowe" - napisała śmiejąc się sama z siebie Aleksandra Domańska.

W komentarzach internautki bardzo chętnie zaczęły dzielić się swoimi doświadczeniami w tym temacie, a wśród nich znalazła się jej przyjaciółka - Zofia Zborowska: 

"O stara, miałam to samo, mierze te spodnie co tydzień i mam takie "HALO PRZECIEŻ KARMIE PIERSIO, daleko jeszcze papo smerfie do tej figury sprzed ciąży ?" - napisała żartobliwie Zofia Zborowska.

Ola Domańska to jedna z gwiazd, które hołdują idei ciałopozytywności i nie wstydzą się drobnych niedoskonałości na swoim ciele, co jest zupełnie normalne. 

Pokazując takie zdjęcia, jakie opublikowała właśnie aktorka promują naturalny i normalny obraz ludzkiego ciała.

Agata Wdowiak została Miss Polski 2021!INTERIA.TV
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas