Reklama

Barbara Kurdej-Szatan potrafi nosić biel

Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła ostatnią stylizacją. Taki komplet w swojej szafie powinna mieć każda kobieta. Idealnie podkreśla atuty, a ponadczasowa biel sprawia, że kreacja nie znudzi się po jednym sezonie. Jesteście ciekawi?

Barbara Kurdej-Szatan bardzo schudła na macierzyńskim

Trwają przygotowania do jesienne ramówki Polsatu. Barbara Kurdej-Szatan na plan zdjęciowy przyjechała w białej stylizacji. 

Trudno było oderwać wzrok od młodej mamy. Koszula z rozszerzanymi rękawami, odsłaniająca talię to hit, ale na tym nie koniec.

Idealna spódnica na lato! Barbara Kurdej-Szatan ją ma!

Spódnica z wysokim stanem pomarszczona na biodrach idealnie podkreśla krągłości. 

Zauważyliście to rozcięcie z boku? Niezwykle zmysłowe i kobiece. 

Buty z odkrytą piętą i palcami dodawały lekkości całej stylizacji. Pofalowane blond włosy niezmiennie sprawiają, że Barbara Kurdej-Szatan wygląda jak bogini. 

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan podobna do Marilyn Monroe

Czyż nie? Widać, że powrót do pracy także sprawia aktorce wiele przyjemności. Trudno nie zauważyć tego błysku w oczach przy kolejnych pozach. Ten wybór to ukłon dla Marilyn Monroe, która uwielbiała monochromatyczne stylizacje podkreślające talię i biodra. 

Gdyby te gęste fale Barbary Kurdej-Szatan zamienić na fryzurę diwy światowego kina... Widzicie to podobieństwo? Nieprawdopodobne! Mamy nadzieję, że wkrótce na antenie Polsatu zobaczymy Barbarę Kurdej-Szatan w nowych rolach!

***
Czytaj więcej:

Barbara Kurdej-Szatan odsłoniła ciało. Petarda!

Anna Wendzikowska eksponuje nogi i motywuje. "Tylko śmieci płyną z prądem"

Barbara Kurdej-Szatan w obłędnej stylizacjiINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: stylizacja na lato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy