Reklama

Reklama

Britney Spears spotyka się z Samem Asghari?

Britney Spears podobno spotyka się z modelem fitness Samem Asghari.

34-letnia piosenkarka zatrudniła przystojnego modela do teledysku do swojego nowego singla "Slumber Party" i od tamtej pory para widziana była razem na kolacji, co wznieciło plotki o ich romansie.

Sam dodał w sobotę na swoim Instagramie zdjęcie siebie i pięknej blondynki przy restauracyjnym stoliku, podpisane serią emoji sushi, co sugeruje, że para wybrała się na japońską kolację.

Fani autorki hitu "Toxic" szybko zaczęli dodawać komentarze, że para ma romans, po czym Sam usunął zdjęcie ze swojego konta.

Wcześniej Sam wypowiedział się na swój temat, iż jako młody chłopak był bardzo "nieśmiały", ale nauczył się pewności siebie, ponieważ wierzy, że takich właśnie mężczyzn lubią kobiety.

Powiedział:

Reklama

 - Byłem bardzo nieśmiały, kiedy dorastałem.

- Nauczyłem się, że kobiety nie chcą niczego więcej, jak pewnego siebie faceta, który nie jest zbyt zadufany w sobie, ale jest skromnym dżentelmenem. Żadna kobieta, jaką znam, nie lubi facetów zbyt pewnych siebie.

Skromna natura Sama wydaje się odpowiadać autorce hitu "Make Me" - która ma dwóch synów: Seana (11 l.) i Jaydena (10 l.) z byłym mężem Kevinem Federline - ponieważ, jak przyznała w zeszłym miesiącu, ma dosyć mężczyzn, którzy grają w "psychologiczne gierki".

Powiedziała:

 - Dużo mężczyzna gra w różne gierki. To takie psychologiczne gierki, oddzwanianie i wysyłanie wiadomości, to dla mnie za dużo, to głupie. Właściwie, nie szukam teraz partnera, jestem szczęśliwa sama ze sobą. Nie szukam niczego, jestem zadowolona z tego, co mam. 

- Lubię mężczyzn, którzy są po prostu dobrzy, dobry facet to naprawdę skarb.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje