Dawid Narożny zrobił tatuaż na szyi!

Dawid Narożny za pośrednictwem Instagrama podzielił się ujęciami ze świąt Bożego Narodzenia. Na rodzinnych zdjęciach widać, że na szyi gwiazdy disco polo pojawił się sporych rozmiarów tatuaż. Spójrzcie, jaki wybrał wzór!

Dawid Narożny jest aktywny w mediach społecznościowych, a na jego instagramowym profilu regularnie pojawiają się nowe posty
Dawid Narożny jest aktywny w mediach społecznościowych, a na jego instagramowym profilu regularnie pojawiają się nowe posty123RF/PICSEL

Dawid Narożny z byłą już żoną tworzyli zespół "Piękni i młodzi". Razem podbijali scenę, a ich utwory w szybkim tempie stawały się hitami. Ich współpraca zakończyła się jednak wraz z decyzją o rozwodzie. Obecnie Dawid Narożny jest w szczęśliwym związku z Joanną. Wspólnie wychowują syna Marcela. 

Dawid Narożny jest aktywny w mediach społecznościowych, a na jego instagramowym profilu regularnie pojawiają się nowe posty. Często publikuje zdjęcia z żoną, a także dzieli się swoimi przemyśleniami. To właśnie w mediach społecznościowych pochwalił się swoją metamorfozą. Teraz chętnie pokazuje, jak rozwija się jego solowa kariera.

Wokalista dzieli się z fanami swoją codziennością. Zapozował z rodziną na tle choinki, a ujęciami od razu postanowił pochwalić się na Instagramie. 

Nie da się ukryć, że największą uwagę przyciągnął nowy tatuaż gwiazdy disco polo. Chociaż Dawid Narożny ma również inne tatuaże, to wcześniej stawiał na mniej widoczne miejsca. Tym razem na jego szyi pojawił się geometryczny wzór. Chociaż nie jest jeszcze skończony, to trzeba przyznać, że robi wrażenie.

"Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka": Rozmowa z mistrzemPOLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas