Reklama

Reklama

Dawid Narożny zrobił tatuaż na szyi!

Dawid Narożny za pośrednictwem Instagrama podzielił się ujęciami ze świąt Bożego Narodzenia. Na rodzinnych zdjęciach widać, że na szyi gwiazdy disco polo pojawił się sporych rozmiarów tatuaż. Spójrzcie, jaki wybrał wzór!

Dawid Narożny z byłą już żoną tworzyli zespół "Piękni i młodzi". Razem podbijali scenę, a ich utwory w szybkim tempie stawały się hitami. Ich współpraca zakończyła się jednak wraz z decyzją o rozwodzie. Obecnie Dawid Narożny jest w szczęśliwym związku z Joanną. Wspólnie wychowują syna Marcela. 

Dawid Narożny jest aktywny w mediach społecznościowych, a na jego instagramowym profilu regularnie pojawiają się nowe posty. Często publikuje zdjęcia z żoną, a także dzieli się swoimi przemyśleniami. To właśnie w mediach społecznościowych pochwalił się swoją metamorfozą. Teraz chętnie pokazuje, jak rozwija się jego solowa kariera.

Reklama

Wokalista dzieli się z fanami swoją codziennością. Zapozował z rodziną na tle choinki, a ujęciami od razu postanowił pochwalić się na Instagramie. 

Nie da się ukryć, że największą uwagę przyciągnął nowy tatuaż gwiazdy disco polo. Chociaż Dawid Narożny ma również inne tatuaże, to wcześniej stawiał na mniej widoczne miejsca. Tym razem na jego szyi pojawił się geometryczny wzór. Chociaż nie jest jeszcze skończony, to trzeba przyznać, że robi wrażenie. 

Czytaj więcej:

Agata Młynarska pochwaliła się kolacją wigilijną i synem

Dorota Szelągowska zachwyciła świątecznym wystrojem domu

Aleksandra Domańska o płaczących dzieciach. "Ale byłam głupiutka"!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Narożny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama