Reklama

Reklama

Dominika Gwit wystąpi w popularnym programie?

Popularność Dominiki Gwit nie słabnie. Choć obecnie 30-latki nie możemy oglądać w żadnym filmie czy serialu, jej nazwisko ciągle pojawia się w gazetach i na portalach internetowych.

Wszystko za sprawą kontrowersji, jakie wywołują metamorfozy Dominiki. Kiedy grała w "Galeriankach" czy "Przepisie na życie" była po prostu pulchną dziewczyną. Postanowiła jednak diametralnie zmienić swój styl życia i schudła ponad 50 kilogramów.

Swoje zmagania postanowiła opisać w książce "Moja droga do nowego życia". Przy okazji jej wydania była zapraszana do programów śniadaniowych i na branżowe imprezy.

Niestety, szczupłej sylwetki nie udało się utrzymać i dziś Dominika waży dużo, dużo więcej niż przed rozpoczęciem odchudzania. Na swoim Instagramie i we wszystkich wywiadach przekonuje jednak, że jest bardzo szczęśliwa i nie przejmuje się wcale wagą.

Reklama

Niedawno Gwit wyszła za mąż za operatora Wojciecha Dunaszewskiego. Z tej okazji również bywa na kanapach popularnych "śniadaniówek".

Ostatnio sieć obiegła wiadomość, jakoby 30-latka miała wziąć udział w kolejnej edycji programu "Agent. Gwiazdy". Informację jako pierwszy podał "Super Express".

Sama Gwit nie potwierdziła jeszcze tych rewelacji. Trzeba jednak pamiętać, że brała udział w "Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami". Prawdopodobieństwo, że podejmie kolejne telewizyjne wyzwanie jest więc duże.

Chcielibyście zobaczyć Dominikę w "Agencie"?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy