Joanna Krupa pokazała się bez grama makijażu. Tak bawi się z córką

Joanna Krupa zrelacjonowała weekend ze swojego kalifornijskiego domu. Modelka pokazała się bez grama makijażu. U jej boku dzielnie trwała Asha, na której punkcie oszaleli internauci. „Jest taka słodka!” – pisali.

Joanna Krupa zrelacjonowała weekend ze swojego kalifornijskiego domu
Joanna Krupa zrelacjonowała weekend ze swojego kalifornijskiego domuMWMedia

Joanna Krupa nie może narzekać na nudę. Modelka wiedze szczęśliwe życie, zarówno pod kątem zawodowym, jak i prywatnym. Niezmiennie występuje w programie "Top Model", angażując się dodatkowo w wiele innych projektów.

Weekend w domu Joanny Krupy. Te obrazki roztopią serce!

Prywatnie Joanna Krupa jest szczęśliwą żoną oraz mamą. W 2018 roku modelka wyszła za mąż na Douglasa Nunesa, a owocem ich miłości jest urodzona w 2019 roku córka Asha-Leigh. Modelka uwielbia dzielić się ze swoimi fanami uroczymi kadrami, przedstawiającymi jej codzienność. Mała Asha rośnie jak na drożdżach, raz za razem rozkochując w sobie internautów.

Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać jaka jest mądra, sprytna, szybka. Kombinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić
mówiła o swojej córce Joanna Krupa, podczas rozmowy z Twoim Imperium.

Joanna Krupa bez makijażu pokazała jak bawi się z córką

W sobotę instagramowy profil modelki zalały kadry z jej domu. Joanna Krupa zrelacjonowała, jak wygląda jej weekend. Od rana dziewczyny oddały się beztroskiej zabawie. Mama nie zdążyła nawet zrobić makijażu, a córka uczesać włosów.

Na InstaStory modelki pojawił się natomiast niezwykle słodki kadr, na którym Douglas Nunes smacznie śpi. "Śpiąca Królewna" - podpisała fotografię modelka. U jego boku wiernie trwała uśmiechnięta Asha.

Joanna Krupa pokazała słodkie obrazki ze swojego domu
Joanna Krupa pokazała słodkie obrazki ze swojego domuInstagram

Fani są zachwyceni.

Jaka słodka!
Wygląda jak mama.
Matko jakie podobne do siebie, te same odcienie oczu
pisali internauci.
Artystka, która ożywia chłodny materiał. Niezwykłe dzieła z HolandiiDeutsche Welle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas