Reklama

Reklama

Katarzyna Zdanowicz: "Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami"

Zdanowicz. Pomiędzy Wersami to podcast autorstwa dziennikarki i prezenterki Polsat News, Katarzyny Zdanowicz. - Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi dziennikarka.

  •  W lutym 2022 r. w portalu Interia.pl zadebiutował podcast "Pomiędzy wersami" Katarzyny Zdanowicz. Niezwykli goście, szczere rozmowy. 
  • - W podcaście "Pomiędzy wersami" poruszymy tematy ważne dla każdego z nas. Ujrzymy emocje bohaterów - podkreśla Katarzyna Zdanowicz. 

Katarzyna Zdanowicz, prowadząca podcast "Pomiędzy Wersami" 

Katarzyna Zdanowicz rozstała się z TVN24 w październiku 2021 roku. Od stycznia 2022 roku dziennikarka powróciła do "Wydarzeń" nadawanych przez stację Polsat. To powrót po 9 latach, w trakcie których Zdanowicz pracowała dla Grupy Discovery. W TVN24 Katarzyna Zdanowicz prowadziła m.in. program "Polska i świat" i serwisy "Dzień Dobry TVN" i "Fakty po południu". Jest autorką książki "Zawsze mówi, że wróci" opisującej historie kobiet, żon i partnerek himalaistów.

Reklama

Powrót do Polsatu zaowocował również własnym programem sygnowanym nazwiskiem dziennikarki. "Zdanowicz między wersami"to podcast zawierający autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania. Pojawią się w nim gwiazdy, ale także pasjonaci, działacze społeczni oraz wybitni specjaliści. 

Podcast "Pomiędzy wersami" Katarzyny Zdanowicz wystartował 10 lutego w Interii. Produkcję realizuje Telewizja Polsat.


Szczera rozmowa Kękę z Katarzyną Zdanowicz. "Można się uśmiechać, a następnego dnia się powiesić"

W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawiamy się ze stereotypami i uprzedzeniami  - pokreśla Katarzyna Zdanowicz. 

Gościem pierwszego odcinka "Pomiędzy wersami" był raper KęKę, który otwarcie opowiadał o uzależnieniu i depresji. 

Rozmowa wywołała dyskusję w mediach społecznościowych. Na profilu KęKę internauci dziękowali mu za szczerość i gratulowali pokonania pewnych życiowych demonów. 

"(...) To jest to bardzo szczera, osobista, odważna, poruszająca, budująca i opiekuńcza rozmowa dla odbiorców. Bardzo mądra i subtelna o życiu , rodzinie i terapii. Osobiście mnie podniosła. Pani również bardzo miła, uprzejma i życzliwa. Piękna wspólna rozmowa, wywiad. Dziękuję bardzo jeszcze raz. Polecam każdemu" - skomentował Bogdan. 

"Bardzo potrzebna rozmowa, szczególnie dla młodych ludzi. Dziękuję za szczerość. Życzę wytrwałości w drodze do zdrowienia i równowagi oraz sukcesów muzycznych" - napisała Żaneta. 

"Z czego musiałaś zrezygnować, bo jesteś kobietą?". Drugi odcinek "Pomiędzy wersami"

W drugim odcinku podcastu Marta Frej, artystka i animatorka kulturalna oraz Joanna Warecha, reportażystka i aktywistka rozmawiają o presji, z którą mierzą się kobiety. Czy jej forma i skala zmieniają się na przestrzeni lat? Kto ją wywiera: społeczeństwo, kultura, wychowanie? 

Zobacz: Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc.2: Marta Frej, Joanna Warecha

Marcin Bosak o depresji. Trzeci odcinek podcastu Zdanowicz

W Światowy Dzień Walki z Depresją Interia połączyła siły z Komitetem Ochrony Praw Dziecka i uruchomiła 2. edycję akcji #niechzobaczą i #niechusłyszą. W jej ramach pojawił się trzeci odcinek podcastu Katarzyny Zdanowicz "Pomiędzy wersami". Gościem programu był Marcin Bosak, który opowiedział o zmaganiach z depresją. 

Zobacz: Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc.3: Marcin Bosak


Wzruszające słowa Ukraińców u Zdanowicz. "Wszyscy umrzemy albo zwyciężymy"

O tym, co dzieje się w Ukrainie tuż po wybuchu wojny z Katarzyną Zdanowicz w 4. odcinku rozmawiali Tati Nizovaya - Ukrainka od kilku lat mieszkająca w Polsce, której mama i bracia przebywały w mieście Sumy oraz dr Aleksander Siemienuta, mieszkający w Polsce od 30 lat.

Aleksandra Domańska w podcaście Zdanowicz. "Niektóre aktorki twierdzą, że są narzędziem"

Kolejną gościnią Katarzyny Zdanowicz była Aleksandra Domańska. Punktem wyjścia rozmowy była wojna w Ukrainie oraz akcja pomocy uchodźcom. Aktorka i współzałożycielka Kolektywu Boginie w rozmowie z Katarzyną Zdanowicz opowiedziała również o swoim zawodzie, wyzwaniach, z którymi muszą mierzyć się kobiety i umiejętności stawiania granic.

Zobacz: Zdanowicz Pomiędzy Wersami. Odc.5: Aleksandra Domańska 

Rosyjski reżyser w "Pomiędzy wersami": "Mówią, że mój mózg jest wyprany"

Gośćmi szóstego odcinka "Zdanowicz pomiędzy wersami" byli Karolina Gruszka i Iwan Wyrypajew. Aktorka i reżyser opowiedzieli o swoich refleksjach dotyczących wojny w Ukrainie, niezależnej, rosyjskiej kulturze oraz o mechanizmach propagandy.

Zobacz: Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 6: Karolina Gruszka i Iwan Wyrypajew

Wyznanie psychiatry. Teraz przyjmuje takich pacjentów 

Choć pomagamy licznie i chętnie, w wielu z nas rodzi się lęk. Czy długofalowo sprostamy temu wyzwaniu? Na jakie scenariusze powinniśmy się przygotować? Jak dbać o innych, jednocześnie dbając o siebie? Na te i inne pytania w siódmym odcinku podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" odpowiedzieli: psychiatra, Maurycy Araszkiewicz i psychoterapeutka, Izabela Słoniewska.

Zobacz: Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 7: Maurycy Araszkiewicz i Izabela Słoniewska

Natalia Przybysz w rozmowie z Katarzyną Zdanowicz: "Chodzę po czyimś intymnym obszarze"

Natalia Przybysz to piosenkarka i autorka tekstów. Popularność zyskała dzięki występom w zespole Sistars, od 2006 roku prowadzi solową działalność. Z Katarzyną Zdanowicz rozmawiała o swojej najnowszej płycie "Zaczynam się od miłości", na której znalazły się niezaśpiewane teksty Kory oraz dwie piosenki autorstwa Natalii. 

Zobacz: Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc.8: Natalia Przybysz

Małgorzata Koroniewska u Zdanowicz o mobbingu w szkołach artystycznych

9. odcinek i kolejne poważne tematy. Tym razem gościnią Katarzyny Zdanowicz była Joanna Koroniewska. Aktorka opowiedziała o mobbingu w szkołach artystycznych, o swoich własnych doświadczeniach, związanych z doznawaniem przemocy psychicznej oraz o tym, dlaczego tak trudno przerwać zaklęty krąg milczenia.

Uciekła przed reżimem Łukaszenki. W Polsce dopadł ją Putin

Katarzynę Zdanowicz odwiedziła również Julia Avdeenko - Białorusinka mieszkającą od ponad roku w Polsce, która uciekła z kraju przed reżimem Łukaszenki. Rozmawiały o życiu w Polsce i o tym, dlaczego było warto rzucić wszystko i postawić na jedną kartę, zaryzykować i opuścić Białoruś.

Zobacz: Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc.10: Julia Avdeenko

Natalia Maliszewska u Zdanowicz: "Stałam na lodzie i płakałam"


11 odcinek podcastu w świecie sportu.  Natalia Maliszewska - łyżwiarka, specjalizująca się w short tracku. Olimpijka, wicemistrzyni świata w biegu na 500 metrów i mistrzyni Europy na tym samym dystansie, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski. Katarzynie Zdanowicz opowiedziała nie tylko o chwilach szczęścia, ale też o tym, jaką cenę płaci się za sukces. 

Zobacz: Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc.11: Natalia Maliszewska

Alan Andersz o Królikowskim: Nie zapomnę

  Podczas rozmowy z prowadzącą podcast Alan Andersz wrócił do przeszłości. Opowiedział o tym, co wydarzyło się 10 lat temu. Obrażenia, których doznał w wyniku upadku ze schodów, były tak poważne, że poddano go trepanacji czaszki, a później wprowadzono w kilkudniową śpiączkę farmakologiczną. Podzielił się tym, jakie emocje i refleksje towarzysza mu dziś na myśl o wypadku.  

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc.12: Alan Andersz  

Zdanowicz. Pomiędzy Wersami - rozmowa z Olgą Kozierowską

13. odcinek podcastu mogliśmy wysłuchać Olgi Kozierowskiej dziennikarki biznesowej, działaczki społecznej, mówczyni, pisarki, mentorki i aktorki teatralnej. Założycielki organizacji, wspierającej przedsiębiorczość kobiet w biznesie: Sukces Pisany Szminką. Z Katarzyną Zdanowicz rozmawiała nie tylko o życiu zawodowym, ale również o relacjach, związkach i o społecznych oczekiwaniach, ciążących na kobietach.

Zobacz: Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc.13: Olga Kozierowska

Córka Zbigniewa Wodeckiego w najnowszym odcinku podcastu Zdanowicz

14.odcinek podcastu. Tym razem zaproszenie do rozmowy przyjęła Katarzyna Wodecka - Stubss.  Nie zabrakło wspomnień o zmarłym ojcu, dzieciństwie oraz informacji o odbywającym się w Krakowie festiwalu Wodecki Twist. Interia jest patronem tego wydarzenia. W portalu pojawią się zapowiedzi, wywiady z artystami i zakulisowe relacje z festiwalu.

Katarzyna Zdanowicz: Co stanowi sukces?


Gośćmi najnowszego 15. odcinka podcastu "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" są prezes The Untamed Polska, Beata Pawłowska oraz Joanna Warecha, dziennikarka, publicystka i aktywistka społeczna. Obie panie podczas rozmowy z Krystyną Zdanowicz zastanawiały się, czy w codziennym życiu warto myśleć jak mężczyzna, a w trakcie dyskusji został także poruszony m.in. temat sukcesu - jak go osiągnąć i co ma na to realny wpływ.

Zobacz również: Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 15: Beata Pawłowska i Joanna Warecha

Katarzyna Zdanowicz na gali Bizneswoman Roku. Zadała szyku! INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy