Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan naraziła się fanom. Spotkała się z krytyką

Małgorzata Rozenek-Majdan relacjonuje swój pobyt w Stanach Zjednoczonych. Pokazuje fanom, jak spędza wolny czas i chętnie publikuje zdjęcia w stroju kąpielowym. Celebrytka znów postanowiła pochwalić się zgrabną sylwetką. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo miłych słów, ale niektórym internautom jedna rzecz się nie spodobała.

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje w Miami

Małgorzata Rozenek-Majdan razem z mężem obecnie przebywa w USA. Radosław Majdan 10 maja obchodził 50. urodziny i z tej okazji żona zabrała go do Miami. Były piłkarz dostał od niej wyjątkowy prezent. Wspólnie wybrali się na wyścig Formuły 1.

Celebrytkę na Instagramie obserwuje 1,4 mln osób, więc nic dziwnego, że stara się być z nimi w stałym kontakcie. Internautów ciekawi codzienność Małgorzaty Rozenek-Majdan, a celebrytka udostępnia rodzinne zdjęcia, a także ujęcia z pracy i z wakacji.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje także, jak dba o swoją sylwetkę. Dzieli się nagraniami z treningów i równie chętnie chwali się efektami swojej ciężkiej pracy. Celebrytka cały czas zaskakuje fanów i na swój instagramowy profil wstawia zdjęcia w stroju kąpielowym.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana przez internautów

Małgorzata Rozenek-Majdan zawsze może liczyć na swoich fanów. Za każdym razem zasypują ją komplementami. Tak też było i tym razem. Celebrytka zapozowała w stroju kąpielowym z rozcięciem na brzuchu, a fani nie szczędzili miłych słów. Pojawiły się jednak nieprzychylne głosy.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnim czasie zaczęła podpisywać zdjęcia w języku angielskim, a to niekoniecznie przypadło do gustu internautom. Najnowsze zdjęcie postanowiła opatrzyć krótkim opisem - "hello world".

Pod postem niezadowoleni fani postanowili wyrazić swoje zdanie na ten temat. "A czy Pani już nie potrafi pisać po polsku? Czy pisząc po angielsku, jest większy prestiż?", "Też mi się nie podoba nadużywanie ang. Jesteśmy Polakami i mieszkamy w Polsce" - można przeczytać pod zdjęciem. Celebrytka nie odniosła się jeszcze do tych komentarzy.

***

Zobacz także:

Magdalena Stępień atakuje Rzeźniczaka. Na jaw wyszła szokująca prawda

Natasza Urbańska już wie, jak Ochman zaśpiewa na Eurowizji. „Dotarł do mnie trailer z próby”

Demi Rose kusi wymownym zdjęciem. Podpis pod zdjęciem mówi wszystko

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy