Reklama

Reklama

Kylie Jenner nazwała Tygę swoim mężem

18-letnia celebrytka spotyka się z 26-letnim raperem Tygą.

18-letnia celebrytka spotyka się (z przerwami) z 26-letnim raperem Tygą. Para niedawno znów do siebie wróciła. Kylie daje wszystkim do zrozumienia, że pomimo głośnego rozstania, między nimi wszystko znów jest w jak najlepszym porządku.

Podczas wizyty u kosmetyczki, z której Kylie złożyła relację na Snapchacie, celebrytka spojrzała na swoje paznokcie z egipskim motywem i powiedziała do obecnej przyjaciółki Jordyn Woods:  - Przypominają mi o moim mężu.

Materiał video ujrzał światło dzienne krótko po tym, jak osoba z otoczenia pary wyznała, że mimo problemów w związku Kylie nie potrafi rozstać się z Tygą na dobre.

Źródło podało: - Kylie i Tyga dali sobie kolejną szansę. Tym razem nie spieszą się z niczym i wyciągnęli naukę z poprzednich kłótni. Dzięki temu chcą stworzyć zdrowsze relacje w przyszłości.

- Nie mogą się sobie oprzeć. Nadal są bardzo zakochani, więc ich powrót był nieunikniony. Oboje o tym wiedzieli, ale potrzebowali trochę czasu, żeby się uspokoić, zastanowić nad wszystkim i dojrzeć.

Mówi się również, że rodzina Kylie nie pochwala jej decyzji.

Para rozstała się w maju tego roku, ale wróciła do siebie. Źródło podało, że rodzina Kardashianów/Jennerów nie chce przebywać w otoczeniu Tygi, ponieważ nie nadaje się on na gwiazdę reality show.

Osoba z otoczenia rodziny wyznała: - On nie jest odpowiednim chłopakiem dla Kylie. Jej rodzina go nie akceptuje.

Po rozstaniu z Kylie raper przyznał, że wciąż ją kocha.

Tyga, zapytany o to, czy różnica wieku przyczyniła się do ich rozstania, odpowiedział:  - Powiem tak, oboje skupiamy się teraz na własnym życiu. Czasem po prostu się nie udaje. Ale nadal ją kocham.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje