Reklama

Kylie Jenner nazwała Tygę swoim mężem

18-letnia celebrytka spotyka się z 26-letnim raperem Tygą.

18-letnia celebrytka spotyka się (z przerwami) z 26-letnim raperem Tygą. Para niedawno znów do siebie wróciła. Kylie daje wszystkim do zrozumienia, że pomimo głośnego rozstania, między nimi wszystko znów jest w jak najlepszym porządku.

Podczas wizyty u kosmetyczki, z której Kylie złożyła relację na Snapchacie, celebrytka spojrzała na swoje paznokcie z egipskim motywem i powiedziała do obecnej przyjaciółki Jordyn Woods:  - Przypominają mi o moim mężu.

Materiał video ujrzał światło dzienne krótko po tym, jak osoba z otoczenia pary wyznała, że mimo problemów w związku Kylie nie potrafi rozstać się z Tygą na dobre.

Źródło podało: - Kylie i Tyga dali sobie kolejną szansę. Tym razem nie spieszą się z niczym i wyciągnęli naukę z poprzednich kłótni. Dzięki temu chcą stworzyć zdrowsze relacje w przyszłości.

- Nie mogą się sobie oprzeć. Nadal są bardzo zakochani, więc ich powrót był nieunikniony. Oboje o tym wiedzieli, ale potrzebowali trochę czasu, żeby się uspokoić, zastanowić nad wszystkim i dojrzeć.

Mówi się również, że rodzina Kylie nie pochwala jej decyzji.

Para rozstała się w maju tego roku, ale wróciła do siebie. Źródło podało, że rodzina Kardashianów/Jennerów nie chce przebywać w otoczeniu Tygi, ponieważ nie nadaje się on na gwiazdę reality show.

Osoba z otoczenia rodziny wyznała: - On nie jest odpowiednim chłopakiem dla Kylie. Jej rodzina go nie akceptuje.

Po rozstaniu z Kylie raper przyznał, że wciąż ją kocha.

Tyga, zapytany o to, czy różnica wieku przyczyniła się do ich rozstania, odpowiedział:  - Powiem tak, oboje skupiamy się teraz na własnym życiu. Czasem po prostu się nie udaje. Ale nadal ją kocham.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy