Piotr Stramowski na urodziny dostał od żony oryginalny prezent

​Niezwykłym prezentem obdarowała swojego męża Katarzynka Warnke. Aktor, który 17 września skończył 33 lata, dostał od ukochanej żony XIX-wieczną ikoną, przedstawiającą chrzest Chrystusa.

Piotr Stramowski świętował niedawno 33. urodziny
Piotr Stramowski świętował niedawno 33. urodziny Jakub Kamiński East News

Najwyraźniej prezent wręczony przez żoną wprowadził Stramowskiego w stan uduchowienia, bo jego wpis zamieszczony na Instagramie dzień po urodzinach tchnie metafizyką.

"Dziękuję Wszystkim za wspaniałe życzenia urodzinowe! Mówią, że liczba 33, to liczba mistrzowska, zwana jest też wibracją Chrystusową (wiek Chrystusowy), Świetlistą Siłą Miłości, Uniwersalną Służbą Dobru, która poprzez kontrolowanie emocji, dochodzi do postawy Przewodnika Duchowego, czyli Nauczyciela. Wibracja służy dla krzewienia wyższych wartości duchowych; inicjowania i kreowania Nadziei, Wiary i Miłości. Narzędziem jej jest Słowo i to ono inicjuje przemianę ludzkich serc, poprzez uszy i rozum. Wibracja ta wyraża najczystszego ducha Miłości Uniwersalnej" - napisał Stramowski. Naturalnie, post okrasił zdjęciem ikony ofiarowanej mu przez żonę.

W podobną stylistykę wszedł Michał Koterski, który tak skomentował wpis Stramowskiego: "O bracie, piękny wiek. Wszystkiego najlepszego, duuużo miłości. >>U schyłku życia tylko z miłości będziemy rozliczeni<< - Św. Jan od Krzyża".

Obecnie Stramowskiego możemy oglądać w "Pętli" Patryka Vegi. W tym filmie wciela się w autentyczną postać pięściarza Dawida "Cygana" Kosteckiego, który trafił do więzienia m.in. za kierowanie grupą przestępczą i czerpanie korzyści z nierządu. Był zamieszany w tzw. aferę podkarpacką, do której nawiązuje fabuła "Pętli".

Najnowszy projekt Stramowskiego, będący w fazie realizacji, to "Mój dług", opowiadający historię znaną z głośnego filmu Krzysztofa Krauzego "Dług". Widzowie zobaczą w nim więzienne losy Sławomira Sikory, a w retrospekcjach pokazane zostaną wydarzenia, które doprowadziły do jego skazania. Stramowski gra Hektora, uciekiniera z Legii Cudzoziemskiej, który odbywa wyrok za zabójstwo.

Zobacz również:

***

Potrzeba jeszcze ponad czterech milionów złotych, żeby Hania mogła rozpocząć terapię
Potrzeba jeszcze ponad czterech milionów złotych, żeby Hania mogła rozpocząć terapięarchiwum prywatne

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas