Reklama

Reklama

Sarah Harding jest singielką

34-letnia była członkini zespołu Girls Aloud podobno spotykała się z 21-letnim przystojniakiem Benjaminem Costain, ale najwidoczniej ich romans nie przetrwał próby czasu, ponieważ piękna blondynka ponownie szuka miłości.

W rozmowie z BANG Showbiz wyjaśniła:

Reklama

- Nie mam chłopaka. Uwielbiam fakt, iż ludziom wydaje się, że znają moje życie miłosne lepiej niż ja sama. Jestem singielką. Chciałabym założyć rodzinę i mieć dzieci jeszcze przed 40-stką, więc mam jeszcze kilka lat. Mam 34-lata, ale nadal czuję się 18-latką. Jestem dużym dzieckiem. Denerwuję ludzi.

Pomimo, iż piękna blondynka wierzy, że znajdzie czarującego księcia przed czwartą dekadą życia, Sarah nie jest jeszcze gotowa, aby posłużyć się internetowym serwisem randkowym, aby znaleźć kogoś odpowiedniego.

Powiedziała: - Myślę, że raczej poczekam i zobaczę, co się wydarzy, a nie będę korzystać z internetowych serwisów. Nie myślałam o tym, jak dotąd... Nie jestem jeszcze na tym etapie!

Sarah nie miała zbyt dużo szczęścia w miłości przez ostatnie trzy lata, po tym jak w 2014 roku rozeszła się z producentem muzycznym Markiem Fosterem, po dwóch latach związku.

Jeszcze wcześniej, przed relacją z Markiem, gwiazda była zaręczona z DJ Tomem Crane, z którym spotykała się przez cztery lata.

Sarah jest zaangażowana w akcję Me and Blu, która jest konkursem społecznym, celebrującym indywidualność.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje