Reklama

Skorpion 2022-03

Marzec będzie dla Skorpionów bardzo ciekawym miesiącem. Będzie wymagał od niego spostrzegawczości i refleksu, żeby dostrzec i w odpowiednim momencie skorzystać z możliwości, jakie pojawią się na jego drodze.

Uczucia:

Aż do 23 marca Skorpion będzie prowadził bardzo aktywne towarzysko życie. Czeka go wiele spotkań, imprez, zarówno w gronie rodzinnym, jak i z przyjaciółmi. Wenus sprawi, że uczucia w nim będą buzować i w tym miejscu warto, aby Skorpion się zastanowił, czy szukanie przygód poza związkiem, jest dobrym pomysłem.

Reklama

Samotne Skorpiony zdecydowanie mają szansę spotkać zarówno prawdziwą miłość, jak i osobę, z którą może połączyć go jedynie romans. Na pewno nie będą narzekać na nudę.

Kariera i finanse:

Marzec za sprawą sprzyjającego układu planet, umożliwi Skorpionowi niespodziewany rozwój. Otworzą się przed nim drzwi do rozwoju i kariery. Za sprawą Słońca w koniunkcji z Marsem, Skorpion będzie miał bardzo dużo siły do pracy, a nawet walki o siebie. Pokaże wszystkim, na co go stać. Zostanie dostrzeżony i doceniony. To dobry czas na walkę o awans, rozwój, przejęcie nowych obowiązków. Pieniędzy Skorpionowi nie zabraknie w tym miesiącu, jednakże na większe zyski będzie musiał jeszcze zaczekać.

Zdrowie:

Skorpiony będą w marcu mocno przemęczone. Powinny jak najwięcej wypoczywać.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy