Reklama

Skorpion 2022-04

Kwiecień dla Skorpionów będzie dosyć dobrym miesiącem. To, na co powinien postawić w tym miesiącu, co znacznie poprawi jego jakość życia, to oszczędność i odpoczynek.

Uczucia:

Wpływ Plutona i Wenus sprawi, że Skorpion poczuje nagły przypływ uczuć, ale zabraknie mu sił, na to, aby swoje uczucia okazywał. Raczej sam będzie potrzebował opieki swojego partnera, jak również najbliższych. Będzie chciał być doceniony, zaopiekowany i będzie chciał się czuć kochany i ważny. W tym miesiącu, będzie mieć na tyle szczęścia, że dostanie od bliskich mu osób wszystko to, czego potrzebuje. Sam nie powinien jednak zapomnieć o tym, żeby to w odpowiedni sposób docenić, aby nikogo nie urazić. To nie jest tak, że wszystko mu się należy, inni robią dla niego to, czego chcą, warto więc im podziękować

Reklama

Samotne Skorpiony mają szansę poznać kogoś, kto okaże im dużo zainteresowania, co może ich połączyć na dłużej.

Kariera i finanse:

Wpływ Merkurego i Marsa sprawi, że Skorpion będzie w bojowniczym nastroju. I choć wcale nie będzie miał siły toczyć wielkich bojów, to jednak wyrazi swoje zdanie, szczerze powie o tym, co myśli, czym może sobie przysporzyć wrogów. Ponieważ jednak uda mu się powstrzymać emocje, skala problemu nie będzie aż tak duża, jak na początku będzie się mogło wydawać i z czasem przycichnie całkowicie. Skorpion na pewno w tym miesiącu powinien uważać na wydatki, a oferty i promocje będą kusić. Jednakże to nie są rzeczy pierwszej potrzeby i warto się powstrzymać, aby w przyszłości rozsądniej zagospodarować te środki.

Zdrowie:

Skorpion będzie mocno zmęczony w tym miesiącu. Wpłynie to na Jego samopoczucie, odporność. Na pewno pomoże odpoczynek i odpowiednia suplementacja. Nie bez znaczenia będzie też potrzeba przebywania na świeżym powietrzu.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama