Reklama

Skorpion 2022-07

Dla zodiakalnych Skorpionów lipiec będzie bardzo dobrym i wesołym, rozrywkowym miesiącem. To czas, który może spędzić bardzo aktywnie, dużo zwiedzić, spróbować nowych rzeczy, ale przede wszystkim spędzać czas z wartościowymi ludźmi.

Uczucia:

Duża ilość energii, którą dostarczy Skorpionowi Słońce, sprawi, że będzie on chciał planować spotkania, wakacje i wyjazdy, ze znajomymi. Będzie miał wiele pomysłów, a Merkury doda mu skrzydeł do działania. Z kolei wpływ Wenus sprawi, że uczucia do partnera będą bardzo silne i będzie on chciał spełnić również oczekiwania ukochanej osoby, a nie tylko swoje. To będzie czas spotkań ze znajomymi, imprez, wyjazdów.

Reklama

Samotne Skorpiony będą otwarte na poznawanie nowych osób, a wśród nich znajdą się również takie, które będą w stanie poruszyć duszę Skorpionów i zrobić na nich duże wrażenie. Może się to skończyć trwałymi więziami, a nawet odnalezieniem prawdziwej miłości.

Kariera i finanse:

Na ciężką pracę Skorpion nie będzie miał ani ochoty, ani czasu. Tak więc powinien skupiać się na tym, co najważniejsze i najpilniejsze, uważając, aby nie narobić sobie niepotrzebnych zaległości. Nie zabłyśnie w tym miesiącu, niczym szczególnym się nie wykaże, nie będzie szans na awans, czy podwyżkę. Ale za to będzie miał względny spokój, czas i przestrzeń, do wypoczynku, co po intensywnych miesiącach się bardzo przyda.

Nie powinien liczyć na dodatkowe pieniądze, choć na pewno mu ich nie zabraknie, również na przyjemności, bo najważniejsze będzie z kim, a nie za ile.

Zdrowie:

Skorpion powinien w tym miesiącu nie przesadzać z używkami i uważać na kości i stawy, gdyż w ferworze dobrej zabawy, może go spotkać nieprzyjemna kontuzja.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy