Reklama

Reklama

Skorpion 2022-08

To będzie ciekawy miesiąc dla zodiakalnego Skorpiona. Może w tym czasie zmienić swoje nastawienie do wielu i spraw i jego priorytety ulegną modyfikacji.

Uczucia:

Skorpion poczuje wakacyjny luz. Wenus ze Słońcem dodadzą mu pozytywnej energii, którą chętnie podzieli się z partnerem. To będzie miło, ale też aktywnie i konkretnie spędzony czas. Pojawią się nowe plany i ustalenia, odnośnie wspólnej przyszłości. Pikanterii temu związkowi doda również Jowisz wraz Marsem, dzięki czemu pojawi się dużo namiętności i uniesień.

Reklama

Dla samotnych Skorpionów, to czas wyborów, pomiędzy tym, czy szukać miłości, czy skupić się na pracy.

Kariera i finanse:

Słońce pomoże zodiakalnemu Skorpionowi na spokojnie ustalić priorytety i ważne zadania do wykonania w tym miesiącu. Będzie mieć sporo na głowie, ale jeśli tylko ułoży plan działania, to uda mu się wszystko zaplanować tak, aby wyrobić się w czasie. W drugiej połowie miesiąca, czeka Go nieplanowany wydatek, który znacząco wpłynie na jego budżet, dlatego powinien starać się oszczędzać w pierwszej połowie miesiąca. To nie jest dobry czas na kupowanie zbędnych rzeczy.

Zdrowie:

Zodiakalny Skorpion powinien uważać w tym miesiącu na swoje zdrowie. Może Go czekać kilka trudniejszych dni, które niekoniecznie będą następowały po sobie. Coś mu nie wyjdzie przez co straci siły witalne, jego organizm będzie osłabiony, a to może skończyć się infekcją i przyjmowaniem sporej ilości leków. Dlatego przez cały miesiąc powinien na siebie uważać, aby uniknąć większych problemów.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy