Reklama

Reklama

Strzelec 2022-07

Dla zodiakalnego Strzelca lipiec okaże się bardzo dobrym okresem w jego życiu, będzie on otwarty na nowości, dużo bardziej odważny niż zwykle. To, co ciekawe, w tym czasie przestanie się przejmować wszystkim i wszystkimi, a zajmie się głównie sobą i tym, żeby się dobrze bawić.

Uczucia:

Słońce w połączeniu z Marsem sprawią, że Strzelec w lipcu, będzie odważny, silny, pełen witalnej energii. Na pewno skorzysta na tym Jego związek, ponieważ jak nigdy, nie będzie uciekał o swoich spraw i zajęć, a będzie szukał sposobów i pomysłów na dobrą zabawę. Możliwe, że zaplanuje dla siebie i swojego partnera ciekawy wyjazd, czy wycieczkę, gdzie wspólnie będą się bardzo dobrze bawić. To będzie najlepszy czas od dawna, przepełniony spokojem, miłością i zwracaniem uwagi na potrzeby drugiej strony.

Reklama

Samotne Strzelce, mają szansę, co najmniej, na gorący wakacyjny romans i to one będą decydowały o tym, jak to się potoczy, czy utną tą znajomość, czy ją podtrzymają, z nadzieją na coś więcej.

Kariera i finanse:

Merkury sprawi, że lipiec w sferze zawodowej, nie będzie najlepszy dla Strzelca. Choć będzie on pełen energii, to jednak nie będzie ona skierowana na ciężką pracę, motywację, zorientowanie na realizację celu zawodowego. Dlatego może on postępować trochę chaotycznie, z tego powodu powinien sam siebie sprawdzać, aby nie popełnić niepotrzebnych błędów. Nie będzie to zbyt trudne, gdyż w tym miesiącu pracy i obowiązków nie będzie zbyt dużo.

Finansowo będzie to całkiem dobry miesiąc. W tym miesiącu, Strzelec ma szanse odzyskać jakieś zaległe wynagrodzenie, profity, gratyfikacje, czy zwroty. Coś, co mu się należy i na co czeka od dłuższego czasu.

Zdrowie:

W lipcu Strzelec będzie się czuł bardzo dobrze, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Będzie to czas, w którym odczuje potrzebę odpoczynku, ale przez wzgląd na konieczność naładowania wewnętrznych akumulatorów, a nie chorobowe osłabienie. I to właśnie ten wypoczynek, będzie dla niego najważniejszy.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy