Waga 2021-02

Waga:

Luty będzie skrajnym czasem dla Wag przede wszystkim w sferze uczuć. Wagi powinny uważać, aby nie zrobić czegoś, czego będą potem żałować.

Uczucia:

Mars i Uran w Baranie sprawią, że Wagi będą mocno nerwowe i nie będą mogły znaleźć sobie miejsca. Z drugiej strony będą myślały o tym co nowe i nieznane. Mogą same prowokować kłótnie z partnerem, a jeśli coś nie będzie tak, jak tego chcą, mogą nawet rozważać rozstanie. Dlatego czeka je dość ciężki miesiąc, będą się męczyć same ze sobą. Na szczęście, za sprawą Wenus, trochę się wyciszą, a druga połowa miesiąca powinna być już spokojniejsza.

Samotne Wagi będą miały okazje poznać więcej niż jedną nową osobę, za co odpowiadać będzie koniunkcja Wenus i Słońca. Zdecydowanie w tym miesiącu mogą liczyć na romans, a może nawet na coś więcej. Jednak powinny uważać, aby nie uzależniać swojego nastroju od nowo poznanych osób.

Kariera i finanse:

Luty będzie bardzo korzystnym czasem na przeforsowanie swoich pomysłów. Mars będzie zachęcał do podejmowania nowych działań, a Słonce sprawi, iż Waga uwierzy we własne siły i możliwości. Dlatego jeśli tylko Waga przekona samą siebie, luty może być miesiącem, kiedy Waga rozpocznie nowy rozdział w swojej karierze. Nie powinna jednak na razie liczyć na profity finansowe, na to jeszcze przyjdzie czas.

Zdrowie:

Mimo rozterek wewnętrznych, fizycznie, Waga nie będzie narzekała na swoje zdrowie. To dobry czas, aby zadbać o swoją kondycję i pomyśleć o diecie przed wiosną. Zmiana nawyków żywieniowych pozytywnie wpłynie na samopoczucie Wagi, dlatego nie powinna odkładać tej decyzji na później. Więcej ruchu, także jest wskazane.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas