Reklama

Reklama

Waga 2022-06

Czerwiec Dla zodiakalnych Wag będzie udanym miesiącem. O ile w miłości czeka je względny spokój, o tyle w pracy powinny spodziewać się dużych wyzwań, które mogą przynieść im dużo korzyści.

Uczucia:

Wenus i Słońce sprawią, iż Waga będzie przepełniona pozytywną energią, ale także wykazywać się będzie romantyzmem, choć na pewno nie nadmiernym. W jej związku będzie na tyle spokojnie, że nie pojawią się podstawy do kłótni i konfliktów, a to już dużo, bo jak wiadomo, Waga jest bardzo wymagająca. W tym miesiącu jednak zachowa dużo spokoju, a nawet wykaże się opiekuńczością w stosunku do partnera.

Reklama

Dla samotnych Wag nie będzie to dobry czas na miłość. Wiele różnych innych spraw zaprzątnie ich głowę i nie zostanie zbyt wiele czasu na poszukiwanie miłości. Ponadto, po ciężkiej pracy Wagom zdecydowanie bardziej przyda się wypoczynek.

Kariera i finanse:

Słońce i Mars sprawią, że Waga będzie miał o co zawalczyć zawodowo. Przed nią duże wyzwania. Pojawią się na horyzoncie okazje, głównie związane ze zmianami. Możliwa będzie zmiana pracy, otrzymanie pierwszej pracy, ale też zmiana miejsca pracy, z możliwym wyjazdem poza swoje miejsce zamieszkania. Waga będzie miał w tym miesiącu szczęście do ludzi, którzy będą mieli zarówno wiedzę, jak i możliwości, żeby jej takie propozycje składać. Na taki obrót spraw Waga zapracowała sama, swoją determinacją, uporem, dążeniem do profesjonalizmu, ale też myśleniem perspektywicznym

Mimo tego, że Waga realnie nie otrzyma większych, dodatkowych pieniędzy, to pojawią się perspektywy większych zarobków, realne i na wyciągnięcie ręki. Tylko od Wagi zależeć będzie, czy po nie sięgnie.

Zdrowie:

Waga w czerwcu, przede wszystkim powinna zadbać o górne drogi oddechowe. Przyda jej się odpoczynek na świeżym powietrzu i odpowiednia ilość snu, bo z tym może być problem.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy