Reklama

Reklama

Koziorożec - 2021-07-12 / 2021-07-18

W październiku Koziorożec odpocznienie w pracy, ale za to, będzie miał trudną sytuację rodzinną, dlatego powinien oszczędzać siły i skupić się na tym co jest naprawdę ważne w jego życiu.

Uczucia:

Mars w Baranie sprawi, iż Koziorożec będzie mocno rozdrażniony i łatwo będzie ulegał swoim nerwom. Musi się nastawić na to, że czeka Go trudny okres w relacjach partnerskich i rodzinnych. Może dojść do kilku mniejszych konfliktów, a w związku nawet do dużego wybuchu złości i poważnej kłótni. Samotne Koziorożce także muszą uważać w tym miesiącu. Niestety na ich drodze pojawi się nieuczucia osoba, która będzie chciała ich wykorzystać. Dlatego muszą być czujne i ostrożne.

Reklama

Kariera i finanse:

Październik to z jednej strony spokojny czas dla Koziorożca, z drugiej sporo na głowie, jednak nie wydarzy się nic, co miało zaburzyć rytm w pracy. Wenus doda wewnętrznej energii oraz równowagi, co bardzo się przyda Koziorożcowi w tym miesiącu. W drugiej połowie miesiąca na Koziorożca może spaść dodatkowy obowiązek, ale nie będzie mógł tego zmienić, dlatego im szybciej się pogodzi z zaistniałą sytuacją, tym lepiej dla Niego. Powinienem szybko przystosować się do zmiany i dalej robić swoje. Wyznaczony cel i Słońce w Wadze pomogą osiągnąć to, co sobie zaplanuje.

Zdrowie:

W zdrowiu będzie panowała harmonia i spokój. Jedynym mankamentem będą nerwy, dlatego zodiakalny Koziorożec powinien znaleźć sposób na rozładowanie wewnętrznego napięcia i nie przenoszenie nerwów z jednej osoby na drugą. Jeśli tego nie zrobi, to cały miesiąc będzie chodził poddenerwowany, co jeszcze mocniej wpłynie na jego relacje z innymi osobami.Horoskop przygotowała wróżka Anna Bell

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje