Aida Kosojan-Przybysz szaleje na wakacjach. Pokazała wyjątkowe zdjęcie

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Aida Kosojan-Przybysz znana jest ze swojej ezoterycznej i motywacyjnej działalności w internecie. Tym razem jednak jasnowidząca postanowiła podzielić się prywatą i opublikowała zdjęcia z wakacji. Polska gwiazda świata ezoteryki pokazała jak i gdzie spędza urlop.

Aida Kosojan-Przybysz potrafi zaskoczyć swoimi słowami
Aida Kosojan-Przybysz potrafi zaskoczyć swoimi słowamiJan KucharzykEast News

Aida Kosojan- Przybysz zaskoczyła w swoich mediach społecznościowych

Aida Kosojan-Przybysz w Polsce zaczęła swoją karierę od muzycznej sceny. Szybko jednak zrozumiała, że nie tędy wiedzie jej życiowa droga i zdecydowała się wykorzystać swój dar - dar jasnowidzenia.

Swoimi wpisami Aida Kosojan-Przybysz zachęca internautów do rozmyślania i szukania swoich życiowych ścieżek, które przyniosą im satysfakcję.

Wróżka skupia się głównie tam na swoim życiu zawodowym i rzadko dzieli się prywatą ze swoimi obserwującymi. Tym razem jednak zrobiła mały wyjątek, bo na jej profilu pojawiły się zdjęcia z wakacji!

Piękne i magiczne Malediwy. Tak wypoczywa jasnowidząca

Po roku wytężonej pracy, prowadzeniu kursów i przepowiadaniu przyszłości, Aida Kosojan-Przybysz postanowiła udać się na urlop. Jasnowidząca wybrała niezwykle popularny kierunek - Malediwy.

Piękne państwo wyspiarskie na Oceanie Indyjskim zachwyca turystów swoją naturą i magią. Nic dziwnego, że dobrą energię poczuła tam także polska wróżka.

"Każdy z nas jest w czyimś sercu. Rytm twojego serca rezonuje z rytmem twojej drugiej połówki, trzeba ją tylko znaleźć. Słuchaj i patrz duszą" - napisała Aida Kosojan-Przybysz pod zdjęciem, na którym siedzi na plaży na huśtawce w kształcie serca.

Ostatnio jasnowidząca była nieco mniej aktywna w swojej medialnej pracy, niż zazwyczaj, ale teraz fani mogą mieć nadzieję na to, że z urlopu w tak magicznym miejscu powróci pełna energii i pozytywnych wibracji.

Znaki Zodiaku. Komu pisane jest bogactwo?Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas