Reklama

Reklama

Horoskop na 2015 rok cz. 2

Poniżej znajdziecie horoskopy dla sześciu znaków zodiaku: wagi, skorpiona, strzelca, koziorożca, wodnika i ryb. W pierwszej części naszego horoskopu znajdziecie przepowiednie dla pozostałych znaków.

Waga

Sąd

Ta karta pokazuje, że nadszedł ostateczny moment na to, żeby zacząć oceniać swoje życie. Zobaczysz teraz z pełną wyrazistością czy twoje dokonania przyniosą oczekiwane efekty. Mówi nam o tym, ze trzeba mieć nadzieje mimo tego, ze okoliczności mogły do tej pory nie być dla nas sprzyjające. Zapowiada ona bardzo ważne wydarzenia w życiu. Szczególnie na gruncie formalnym. Wszelkiego rodzaju umowy i kontrakty, zawierane związki i ugody. Czasem mówi o formalnych rozstaniach. Osoby spod znaku tej karty są praworządne i uczciwe. Zawsze kierują się dobrem ogółu.

Reklama

Praca

Wreszcie możesz wyjść na prostą. Wcześniej zaczęte spawy znajdą swoje rozwiązania i podsumowania. Nie obawiaj się zawierania umów. Z drugiej strony wszystko staraj się mieć na papierze udokumentowane. To w chwilach sporów bardzo może ci się przydać. Jeżeli dręczą cię kłopoty finansowe, pieniądze mogą przyjść do ciebie z zupełnie niespodziewanych źródeł. Pod koniec roku zaczną zwracać się twoje wcześniejsze inwestycje. Jeżeli prowadzisz własną działalność, postaraj się mieć porządek w papierach. To bardzo ci się przyda podczas kontroli, które mogą cię od czasu do czasu nawiedzać. Nic złego z nich nie wyniknie, ale atmosfera może być nieco nerwowa. Szukając pracy skup się nie tyle na wysokości wynagrodzenia, co na rzetelności umów. To będzie dla ciebie znacznie ważniejsze na dłuższą metę, niż pieniądz wzięty w rękę a nie podparty konkretnymi postanowieniami.

Miłość

W stałych związkach mogą nastąpić niespodziewane zmiany. Wreszcie zadecydujecie o tym, żeby po latach życia z sobą sformalizować związek. Nawet w momencie, kiedy wcześniej bywało między wami trudno, teraz uczucia odnowią się u umocnią, znajdziecie wspólną drogę do kompromisów. Małżeństwa będą podpisywały wspólne umowy, inwestowały w swoją wspólna przyszłość. Możecie wiąż kredyt na budowę domu bądź kupno mieszkania. Wspólnie podołacie również takim formalnym obowiązkom. Osoby samotne poznają kogoś, kto do tej relacji będzie podchodził bardzo poważnie. Spodoba wam się to podejście, bo sami nie szukacie rozrywki tylko naprawdę kogoś na stałe. Przed wami długa droga do pełni szczęścia, ale chcecie ją wspólnie przebyć. Nikt w tym roku spod znaku Wagi nie pozostanie samotny. Jeżeli nawet nie zakochacie się z kretesem, to rodzina i przyjaciele skutecznie wypełnią wam te pustkę.

Zdrowie

Siły witalne będą z tobą przez cały rok. Nie dlatego, że jesteś wyjątkowo zdrowym egzemplarzem, tylko dlatego, że potrafisz nimi dobrze gospodarować. Przy pierwszych objawach zmęczenia oddasz się na odpoczynek, zregenerujesz i znów przystąpisz do pracy. Skupisz się na zdrowym odżywianiu. Skorzysta na tym nie tylko twój organizm, ale także twoja cała rodzina. 

Sprawdź horoskop dla barana, byka, bliźniąt, raka, lwa i panny!

Skorpion

Mag

Ta karta symbolizuje kreatywności potęgę. Pamiętaj, że przy niej to ty jesteś twórcą własnej rzeczywistości. Mówi ona o tym, że nawet jeżeli nie wiesz jakiego użyć sposobu do osiągnięcia swoich celów, staniesz na wysokości zadania. W swoim ręku masz wszelkie atuty do tego, żeby stać się KIMŚ. Nie wolno przy niej marnować szans. To karta działania i postępu, który właściwie użyty, może zaprowadzić się na szczyt. Ludzie spod znaku tej karty są kreatywni i twórczy. To świetni rzemieślnicy w swojej dziedzinie, którzy naprawdę mogą zajść wysoko.

Praca

W tym roku może nastąpić początek jakiegoś okresu w twoim życiu. Możesz dostać nową pracę, ale jeżeli nie zamierzasz niczego zmieniać, będziesz pogodzić się musiał chociażby z podjęciem nowego zadania czy wyzwania. Masz szansę odnieść sukces pod warunkiem, że zmienisz swoje dotychczasowe przyzwyczajenia. Teraz powinieneś zacząć stawiać nie na kogoś, tylko na swoje umiejętności. Spełniaj swoje marzenia, bo w tym roku są one w zasięgu ręki. Chcesz założyć własną firmę, zakładaj. Chcesz zmienić pracę, zmieniaj. Cały rok powinien upłynąć ci pod znakiem sukcesów. Nawet osoby już prowadzące własną działalność, powinny odczuć znaczną poprawę finansową. Co prawda od razu te pieniądze pójdą na dawno zaniedbane inwestycje, ale ty lubisz ruch i nie musisz trzymać fortuny w materacu. Osoby szukające pracy powinny polegać na autoprezentacji. Lepiej wypadniesz na żywo niż na kartce papieru zawierającej twoje podanie.

Miłość

Jeżeli jesteś już osoba zakochaną, ciesz się każdą wspólnie przeżytą chwilą. Twój partner z osoby odsuniętej i zdystansowanej może stać się kimś, kto będzie potrafił wyrazić uczucia. Mało tego, może wreszcie wykazać inicjatywę. A wspólnie spędzony czas bardzo was do siebie zbliży. Zerwiecie z rutyna i wspólnie przeżyjecie niezapomniana przygodę. Mogą spotkać cię tylko gorsze momenty pod warunkiem, że wasz wiązek nie może ujrzeć światła dziennego. Jeżeli ta druga osoba albo ty, macie już innego partnera, sprawy waszego trójkąta mogą zacząć się niepokojąco komplikować. Nic nie będzie takie, jak sobie zaplanowałeś. Dla samotnych rok ten niesie zapowiedź szalonej miłości. Może nie skończy się ona przed ołtarzem, ale stanowczo będziesz czuł się doceniany i dopieszczany. Ktoś, kogo spotkasz może wywrócić twoje życie do góry nogami. Nic już nie będzie takie jak dawniej. Dla tak intensywnego uczucia warto żyć.

Zdrowie

W pierwszej połowie roku stanowczo nie powinieneś się oszczędzać. To będzie twój najbardziej intensywny czas, który trzeba wykorzystać. Spędzaj czas aktywnie, ruszaj się, ćwicz, działaj. Twój organizm odwdzięczy ci się z nawiązką. Pod koniec roku, szczególnie zimową porą, musisz zachować szczególną ostrożność. W tym czasie grożą ci bowiem drobne wypadki, szczególnie w miejscach, gdzie się tego niekoniecznie spodziewasz. 

Sprawdź horoskop dla barana, byka, bliźniąt, raka, lwa i panny!

Strzelec

Słońce

To bardzo pozytywna karta. Pod patronatem tej karty możemy czuć się chronieni. Jesteśmy w dobrym okresie swojego życia, kiedy wszystko nam się udaje i nawet nie trzeba bardzo się starać, żeby coś osiągnąć. Daje nam ona zdrowie, pozytywne możliwości, spełnienie drobnych zachcianek i umiejętność cieszenia się z rzeczy małych. To również karta wypoczynku i chwil tylko dla siebie. Osoby spod znaku tej gwiazdy są ciepłe i towarzyskie. Owszem, czasem wymagają czyjegoś wsparcia, ale tylko czasem.

Praca

W tym roku będzie ci się opłacało być przewidującym. Twórz więc plany i zapisuj rozwiązania. Szukaj też ludzi, którzy będą mogli pomóc ci w większych projektach. Jesteś pod ochronną mocą Słońca co oznacza, że wszelkie zamierzenia mogą zostać spełnione. Podejmiesz dużo ważnych decyzji, które wpłyną nie tylko na twoją karierę, ale również ludzi obok ciebie. Najwięcej będzie się działo przy tobie w miesiącach letnich. Wykorzystaj wtedy liczne szanse, które będą się nadarzały. Chcąc zmienić pracę szukaj nie tylko po ogłoszeniach ale przede wszystkim poprzez wysoko postawionych znajomych. Ktoś naprawdę będzie chciał ci pomóc i zrobi to skutecznie. Jeżeli masz własną firmę, możesz liczyć zwielokrotnione zyski. Co prawda przepuścisz pieniądze na uciechy, wprost jak dzieciak, ale nie będziesz tego żałował. Czas bardzo ci sprzyja w finansach. Postaraj się wszystkiego nie stracić, tylko co nieco zainwestować.

Miłość

Jeżeli jesteś w związku, będziesz miał okazję nieco zamienić się rolami. Już nie ty będziesz osobą, która wiecznie dba o partnera, nie licząc się z własnymi potrzebami. Zaczniesz wymagać i te wymagania będą spełnione. Poczujesz się pod czyjąś mocna i poważną opieką. Jednak osoby samotne powinny unikać tych wszystkich, którzy za wiele od nich wymagają. Możesz dawać z siebie wszystko a nie dostać nic. Nie marz jednak o rycerzu na białym koniu bo taki do ciebie nie przybędzie. Patrz realnie na świat a wtedy spotkasz kogoś dla siebie właściwego. Nie bój się odrzucenia. Jesteś w tym roku postrzegana jako osoba bardzo atrakcyjna. Naucz się tylko dobrze wybierać. Osoby w związkach zaczną snuć wspólne plany. Pomyślicie o budowie własnego domu bądź o powiększeniu rodziny. Uważaj jednak, żeby nie umknęła wam realna rzeczywistość. Możesz być z ukochaną osobą na tyle blisko, by nie zatracić własnego świata.

Zdrowie

W tym roku najwięcej będzie się działo na poziomie twoich emocji. Tak naprawdę nie tyle będzie cię męczył twój stan psychiczny co fizyczny. Jeżeli dobrze nastawisz się do świata, wiele dolegliwości po prostu minie. Uważać powinieneś przede wszystkim na podwójne ograny, takie jak oczy, zatoki, uszy, nerki. Tutaj mogą pojawić się drobne problemy. Może będzie konieczność odwiedzenia okulisty, który pomoże pozbyć się niewielkich dolegliwości. Zadbaj o kondycję oczu, o dobre światło i dobrze dobrane okulary przeciwsłoneczne. 

Sprawdź horoskop dla barana, byka, bliźniąt, raka, lwa i panny!

Koziorożec

Sprawiedliwość

To jest karta, która oddaje cezarowi co cesarskie a bogu co boskie. Mówi o pozytywnym rozsądzaniu nawet najtrudniejszych sporów. Daje poczucie bezpieczeństwa ale tylko wtedy, jeżeli działamy zgodnie z literą prawa. Przy niej dążymy do równowagi, tolerancji i spokoju. Z łatwością przychodzą nam kroki prawne. Możemy zwyciężać  w sądach i urzędach. Daje nam ona mądrość podpisywania dobrych dla nas umów. Osoby spod znaku tej gwiazdy są zazwyczaj spokojne i zrównoważone. Kierują się w życiu zasadami. Może czasem nazbyt ostro traktują pomyłki innych ale działają tak, jak podpowiada im sumienie.

Praca

Podchodzić będziesz w tym roku do wszystkich i wszystkiego z naprawdę szczerą intencją. Nauczysz się jednak tego, że jeżeli sam czegoś nie dopilnujesz, może to nie zostać wykonane w takim stopniu jakiego być oczekiwał. Jeżeli liczysz na polepszenie swojej sytuacji, nie siedź założonymi rękoma. Masz spore kwalifikacje, ale mogą one nie być dostatecznie doceniane. Już czas, żebyś pokazał na co cię stać. Pieniądze, które zarobisz, bardzo korzystnie zainwestujesz. Nie będą ci one przepływać przez palce i stanowczo będziesz w stanie wiele zaoszczędzić. Nie bój się podpisywania umów. Wszystko co jest formalne i na papierze, będzie twoim sprzymierzeńcem. Oczywiście nie ominiesz też spraw związanych z wolontariatem i pomaganiem innym osobom. Jeżeli prowadzisz własną działalność, możesz zyskać bardzo dobrych kontrahentów. Jeżeli dopiero zamierzasz przejść na swoje, jest to dla ciebie bardzo sprzyjający czas. Możesz uzyskać dotacje i pieniądze z urzędów, które w innym czasie mogłyby wymknąć ci się z rąk.

Miłość                                                            

Nie zastanawiaj się, czy twój partner cię kocha. Twoja niepewność wynika z wcześniejszego braku równowagi. W tym roku wiele między wami zmieni się na lepsze. wreszcie padną formalne deklaracje a może nawet zaczniecie budować wspólny dom. Wszelkie kredyty, działalności urzędowe i finansowe będziecie już działać razem. To da ci poczucie bezpieczeństwa i spokoju w związku. Słowa partnera o miłości zaczną się pokrywać ze wspólnym działaniem. Osoby bez pary mogą zakochać się szczęśliwie. Będzie to człowiek bardzo wrażliwy i pracujący w miejscach, które kojarzą się z większymi instytucjami. Jednak to ty będziesz musiał wykazać inicjatywę, bo ta osoba może być nieco wycofana i nieśmiała. Los uśmiechnie się do ciebie szeroko i będziesz bardzo zadowolony. W przyjaźniach również nastąpi zmiana. Pewne osoby okażą się niegodne twojego zaufania. Ale w ich miejsce przyjdą zupełnie nowe.

Zdrowie

Możesz czuć się nieco osłabiony. Rozkojarzenie będzie brało się z wielkiej ilości spraw do załatwienia. We wszystkim zachowasz umiar i rozsądek, nie musisz obawiać się więc przemęczenia czy dolegliwości związanych ze stresem. Będziesz potrafił na spokojnie podejść do życia i to stanowczo zaprocentuje. Zadbasz o swój organizm, a twój organizm zadba o ciebie. 

Sprawdź horoskop dla barana, byka, bliźniąt, raka, lwa i panny!

Wodnik

Kochankowie

Ta karta nie tylko dotyczy miłości, ale również wyborów, które mają się w twoim życiu dokonać. Wiele mówi nam o emocjach ale jednocześnie pokazuje nam coś, co dopiero się zaczyna, a co może poruszyć nas do głębi i przewartościować nasz światopogląd. Pokazuje nam też, że możemy uczyć się na błędach i nie wkraczać na utarte szlaki a wybrać własną i niepowtarzalną rolę w tym świecie. Przedstawia ona osoby wrażliwe, całym sercem oddane innym ale także swojej pracy.

Praca

Możesz poczuć się nieco znudzony obecnym zajęciem. Twoja praca po prostu cię wypala i staje się coraz bardziej toksyczna. Ten rok to najlepszy czas na to żeby tę pracę zmienić. Boisz się radykalnych rozwiązań, ale będą one dla ciebie bardzo korzystne. Jeżeli tylko pojawią się nowe perspektywy, możesz wchodzić w nie bez obaw. Pewnie, że samo to się nic w życiu nie pojawia, ale wystarczy tylko nieco energii z twojej strony. Wchodząc w nowe będziesz mógł cieszyć się z większych pieniędzy i dość szybkiego awansu. Warto więc zaryzykować. Osoby prowadzące własny biznes mogą liczyć na wielka ilość kontrahentów. To da wam nieprzespane noce, ale i większa gotówkę w portfelu. Osoby poszukujące pracy trafią na oferty bardzo dla nich korzystne. Problem w tym, że może to być więcej niż jedna oferta i będziecie mieli kłopot z wyborem.

Miłość

Jeżeli zastanawiasz się nad swoim obecnym związkiem, będziesz musiał nabrać nieco dystansu. Krótka chwila samotność nie zawadzi. Oczywiście, przyczyna rozpadu waszych więzi nie leży tylko po jednej stronie. Pamiętaj jednak, że lekarstwem na uzdrowienie waszych relacji nie jest inna miłość. Zanim coś zaczniesz, zakończ stare. Jeżeli chcesz jednak walczyć o wasze uczucia, musisz podnieść temperaturę w związku. Zastanów się nad waszymi sprawami fizycznymi. Czy przypadkiem tutaj nie jest pies pogrzebany? Czy nie zatraciliście się w materii nie myśląc o sobie nawzajem? Rozwiązanie tego może być proste, łatwe i przyjemne. Osoby samotne mogą przeżywać prawdziwy renesans. Będziecie podobały się płci przeciwnej. Kandydatów do waszej ręki może być bez liku. Problemem będzie wybór tego właściwego. Każdy jest na swój sposób fajny i pozytywny. Pamiętaj tylko, ze w tym roku wejście w jakąkolwiek trójkątną relacje może zakończyć się dla ciebie dość niesmacznie.

Zdrowie

Coś nie tak dzieje się z twoim ciałem. Nie będzie ci łatwo jednak znaleźć tego przyczynę. Jak zwykle, odpowiedzialne za wszystko okażą się emocje i zdenerwowanie. Nowe dolegliwości w zasadzie się nie pojawią, ale odezwą się stare rzeczy, o których już dawno zapomniałeś. Zadbaj szczególnie o sprawy płciowe. Dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet. Zamiast od razu się martwić, p prostu zrób badania. Leczenie będzie proste, bo prowadzone dość nowocześnie i innowacyjnymi metodami.

Sprawdź horoskop dla barana, byka, bliźniąt, raka, lwa i panny!

Ryby

Kapłanka

Ta karta uosabia pierwiastek duchowy. Pokazuje moc kobiet, szeptunek, wiedźm. Mówi o zdobywaniu wiedzy na każdej płaszczyźnie. Pokazuje ogromny potencjał twojego wnętrza. Użycie tego potencjału może zagwarantować ci sukces. Związana jest z tajemnica i niewyjaśnionym. Przy tej karcie czasem nie trzeba szukać rozwiązań, tylko na te rozwiązania poczekać. Pokazuje ona niewyjaśnione i ukrywa to, co powinno zostać ukryte. Osoby spod znaku tej karty są empatyczne, potrafią pracować z energią. Działają na wielu poziomach, nie tylko tych widocznych dla oka.

Praca

Na początku roku szykują się w pracy znacznie sukcesy. Z powodzeniem możesz wykorzystać ten okres. Ludzie będą ci wyjątkowo przychylni. Możesz liczyć na wsparcie współpracowników i podziw szefostwa. Szczególnie, że będziesz potrafił wykazać się specjalistyczna wiedzą i umiejętnościami. Pojawi się przy was okazja do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Podejmuj wyzwania, bo wszystko to, co jest szkoleniem i dyplomem, nawet jeżeli z pozoru odstaje od twojej dziedziny zawodowej, może ci się bardzo przydać w przyszłości. Nawet jeżeli masz własny biznes, postaraj się zdobyć nowe kwalifikacje. Wychodź tez z inicjatywa nowych rozwiązań i inwestycji. One mogą zacząć procentować w przyszłości. Tym bardziej, że twoja intuicja cię nie zawiedzie. Co prawda w tym roku pieniądze nie spadną ci z nieba, ale będziesz się udoskonalał w ich zarabianiu. Osoby szukające pracy powinny wystrzegać się podpisywania umów w miesiącach Maju i Wrześniu. W pozostałym czasie możecie trafić na bardzo dobra ofertę.

Miłość

Twoje uczucia będą przezywane na innym poziomie niż dotychczas. W stałe związki może wkraść się pewna doza niepokoju. Jeżeli wcześniej już coś u was nie funkcjonowało, teraz zamiast naprawiać, możecie skupić się na szukaniu innego wyjścia z sytuacji. Nieco kłamliwego i podłego. Spójrz, czy twój partner nie ma przy sobie jakiejś ukrywanej relacji, w związkach gdzie wszystko układa się poprawnie, trzeba powalczyć z nudą. Bo licho nie śpi, a szczególnie nie śpi płeć przeciwna, która chciałaby zgarnąć twojego partnera sprzed nosa. Sprawy w związku rozsądzaj w czasie, który podpowie ci twoje serce. Kieruj się intuicja a nie logiką, ona podpowie najlepsze rozwiązania. Samotne kobiety rozkwitną. Mogą przyciągnąć adoratorów. Niemniej niekoniecznie każdy będzie na tyle atrakcyjny, byś mogła się nim zainteresować. Jeżeli dokucza ci samotność nie próbuj na siłę szukać partnera. Możesz wtedy wpaść z nieodpowiednie ramiona. Tęskniący za miłością mężczyźni niestety nie będą mieli tak wielkiego wyboru. Mogą popaść w depresję i zwątpić w swoją atrakcyjność. Zupełnie niepotrzebnie. Szukajcie głębiej, szukajcie mądrości a nie tylko atrakcyjności. I pamiętajcie, że liczy się jakość, a nie ilość. To zaspokoi wasze serce.

Zdrowie

Zmęczenie może dać ci się we znaki. Niestety brak ruchu nie sprzyja witalności, więc mimo tego wszystkiego postaraj się wygospodarować jeszcze nieco czasu na dodatkową, ale przemyślaną aktywność. Basen albo siłownia będą dla ciebie odpowiednie. Nie często, nie długo, ale systematycznie. W tym roku powinieneś ograniczyć alkohol i inne używki. To wpłynie korzystnie nie tylko na twoje samopoczucie ale i na wygląd. Zmobilizuj się to odrobiny samokontroli a bardzo szybko odczujesz pozytywne efekty.

Sprawdź horoskop dla barana, byka, bliźniąt, raka, lwa i panny!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy