Reklama

Jak czytać z dłoni?

Wiele osób twierdzi, że z dłoni można wyczytać nasze cechy charakteru, a nawet przyszłość. Niestety, potrafią to jedynie nieliczni. Wygląd naszej dłoni może świadczyć o naszych ambicjach, aspiracjach, charakterze, a także usposobieniu czy stanie zdrowia. Chiromancja, bo tak nazywa się czytanie z dłoni, bada cechy anatomiczne tej części ręki - uwzględnia jej kształt, budowę palców, wygląd poszczególnych wzgórków, a także zarysowane na niej linie. Każdy z nas posiada przynajmniej trzy, które są widoczne i mogą powiedzieć o nas wiele ciekawych rzeczy. Aby je prawidłowo odczytać, nie trzeba udawać się do wróżki, można w łatwy sposób samodzielnie sprawdzić, co los zapisał w naszych dłoniach.

Linia serca

Linia serca odpowiada za życie uczuciowe człowieka oraz można wyczytać z niej charakterystyczne dla osobowości emocje. Łatwo ją rozpoznać, ponieważ zaczyna się pod małym palcem i biegnie w stronę palca wskazującego delikatnie się zakrzywiając. Ważne jest, gdzie linia się zaczyna. Jeśli bezpośrednio pod małym palcem, oznacza ona zadowolenie z obecnego życia uczuciowego. Gdy widoczna jest pod palcem serdecznym, świadczy o tym, że masz tendencje do nadmiernej kochliwości i zbyt szybkiego lokowania uczuć. Linia serca, która zaczyna się pomiędzy tymi dwoma palcami, oznacza egoistyczne podejście do miłości oraz przywiązywanie wagi do materialnych aspektów związku. Co jeszcze można z niej wyczytać? Prosta i krótka linia świadczy o stałym przywiązaniu do partnera oraz brak zainteresowania przelotnymi romansami. Jeśli kieruje się w dół ku nadgarstkowi, oznacza to, że nawet niewielka zadra w znajomości może cię dogłębnie zranić. Gdy linia serca biegnie równolegle do tej, która znajduje się poniżej, oznacza to, że doskonale panujesz nad swoimi emocjami.

Reklama

Linia głowy

Linia głowy odpowiada za twoją sferę intelektualną. Zawiera np. informacje o sposobie myślenia oraz podchodzenia do różnych spraw i rozwiązywania problemów. Łatwo ją znaleźć, ponieważ znajduje się bezpośrednio pod linią serca i rozpoczyna się między kciukiem a palcem wskazującym. Co można z niej wyczytać? Zakrzywiona linia głowy oznacza umysł pełny świeżych pomysłów i wyjątkową kreatywność. Krótka świadczy zaś o przykładaniu większej uwagi do osiągnięć fizycznych niż do aspiracji intelektualnych. Warto sprawdzić jej kształt - prosta cechuje racjonalne i praktyczne podejście do codziennych spraw, natomiast pofalowana oznacza częste podejmowanie decyzji pod wpływem chwili i braku długofalowego rozmyślania nad ewentualnymi konsekwencjami.

Linia życia

Linia życia oznacza twoją kondycję fizyczną. Może ukazywać, jak długie będzie twoje życie i jakie dolegliwości najczęściej cię trapią. Rozpoczyna się, tak jak linia głowy, między kciukiem a palcem wskazującym i biegnie łukiem do nadgarstka. Jeśli zaczyna się bliżej kciuka, oznacza to, że często jesteś przemęczony i codzienne obowiązki pozbawiają cię szybko energii witalnej. Gdy można zauważyć na niej wyraźne zakrzywienia, świadczy to o gotowości do wykonywania codziennych obowiązków. Zwróć uwagę również na długość linii życia, jeśli jest krótka to znak, że ktoś z zewnątrz często cię kontroluje i powstrzymuje od podejmowania decyzji, które mogą decydować o twoim życiu. Kształt ma również znaczenie: wyraźne półkole charakteryzuje osoby pełne pasji i energii i entuzjazmu w działaniu, a rozwarstwiająca się i stworzona z innych, bocznych linii to oznaka wyjątkowej witalności i zdrowia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: chiromancja wróżenie z ręki | chiromancja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama