Reklama

Reklama

Nie wiesz, jakiego psa wybrać? Sprawdź swój znak zodiaku!

Od dłuższego czasu myślisz o zakupie psa? W internecie całymi dniami oglądasz zdjęcia słodkich szczeniaków, ale nie wiesz, na jaką rasę się zdecydować? Pewnie nie sądziłeś, że twój znak zodiaku ma tutaj jakiekolwiek znaczenie. Dlatego właśnie przygotowałyśmy miniprzewodnik, który pomoże ci znaleźć idealnie pasującego do ciebie pupila.

Wodnik: Kiedy ludzie spotykają cię po raz pierwszy możesz sprawiać wrażenie osoby zdystansowanej i niedostępnej. Miej to na uwadze szukając pasującej do ciebie rasy. Twój pies powinien być rozważny (tak jak ty), ale również wnieść w twoje życie trochę szaleństwa i zabawy. Przecież ty w głębi serca również jesteś trochę szalony! Najlepszy będzie dla ciebie szczeniak rasy Border Collie - oddany i kochający, czyli kompan idealny!

Reklama

Ryby: Jesteś wrażliwy i masz duszę artysty. Bywasz melancholijny i czasami dopadają cię niekontrolowane ataki smutków. Jeśli poważnie myślisz o psie, zdecyduj się na takiego, który będzie przyjazny, wesoły i towarzyski. Kiedy znów zechcesz wziąć na swoje barki całe zło tego świata, Beagle przypomni ci, że gdzieś tam istnieje również dobro. Gwarantujemy, że pies tej rasy pocieszy nawet największego smutasa!  

Baran: Spójrzmy prawdzie w oczy - potrzebujesz szczeniaka, który będzie odważny i żądny przygód, tak jak ty. Jak myślisz, która rasa odznacza się tymi cechami? My już wiemy! Idealny dla ciebie będzie Owczarek niemiecki! To dzielne i pełne życia psiaki,  gotowe podjąć każde wyzwanie, które przed nimi stoi. Brzmi znajomo prawda? Warto dodać, że ufność Owczarka zapewne dorówna twojej. Wydaje nam się, że staniecie się najlepszymi przyjaciółmi.

Byk: Delikatnie mówiąc, nie jesteś osobą, która lubi zmiany. Zamiast nich preferujesz stabilizację, a do kręgu najbliższych wpuszczasz tylko osoby wcześniej sprawdzone i zaufane. Pewnie chciałbyś żeby twój futrzany przyjaciel był przyjazny, lojalny i łatwy do ujarzmienia. Mamy rację? Po tej charakterystyce jesteśmy pewne, że najlepszy będzie dla ciebie Golden Retriver. To psiak równie cierpliwy i oddany, co jego właściciel spod znaku Byka.

Bliźnięta: Czasami czujesz jakby wewnątrz ciebie rywalizowały ze sobą różne natury. Jednego dnia jesteś pełen energii i gotowy na imprezę, a kolejnego zamykasz się w domu i stronisz od ludzi. W dodatku często trudno odgadnąć, o co tak naprawdę ci chodzi, ponieważ niezdecydowanie to twoje drugie imię. Będziesz potrzebować psa, który szybko przystosowuje się do nowych warunków i nie będzie miał ci za złe zmiennych nastrojów. Rasa, która będzie pasować do twojej osobowości, to American Staffordshire Terrier (Pitbull). Ten psiak będzie cię kochał mimo wszystko i będziesz mógł czuć się przy nim bezpiecznie.

Rak: Emocje często biorą nad tobą górę, ale nic nie szkodzi! Przecież znajomi kochają cię za twój sentymentalizm! Zawsze dbasz o ludzi wokół siebie i kiedy wiesz, że potrzebują twojej pomocy, po prostu pomagasz. Dlatego potrzebujesz psa, który będzie czuł podobnie. Zasadniczo, wyruszyłeś właśnie na poszukiwania najsłodszego psa na świecie, a jest nim... Nowofundland. Ta rasa znana jest z wyjątkowej cierpliwości i zamiłowania do bycia w towarzystwie. Nowofundland będzie po twojej stronie nawet wtedy, kiedy da o sobie znać twoja natura melancholika!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje