Reklama

Reklama

O co możesz zapytać wróżkę?

Dlaczego chodzimy do wróżki? Większość z nas intensywnie myśli o swojej przyszłości. Często również stajemy przed ważnymi, życiowymi problemami i chcemy się poradzić kogoś z zewnątrz. Albo też najzwyczajniej w świecie potrzebujemy pomocy w podjęciu ważnej decyzji życiowej. W tych sytuacjach z pomocą mogą przyjść wróżby. Okazuje się jednak, że wróżkę trzeba umiejętnie zapytać. Jak i o co?

Bardzo często jest tak, że osoby odwiedzające wróżkę nie wiedzą, jak powinny sformułować pytanie. Chodzi przede wszystkim o to, by miało ono sens, a wróżbita potrafił na nie odpowiedzieć i realnie nam pomóc. Niestety, tak naprawdę, nie ma jednej złotej rady na rozstrzygnięcie tej kwestii – Przychodzą do mnie ludzie z różnymi przeżyciami, doświadczeniem i problemami. Wielu z nich nie wie, jak może sformułować pytanie. Spowodowane jest to przede wszystkim tym, że mając dany problem tak naprawdę nie wiemy, co może przynieść nam ukojenie i jak go rozwiązać. A karty mają potężną moc i odpowiedzą na prawie każde pytanie – mówi wróżka Marina.

Reklama

O co możemy pytać wróżkę?

Najprościej byłoby napisać, że wróżkę możemy zapytać o wszystko. Trzeba jednak pamiętać o tym, że może ona odmówić odpowiedzi na niektóre pytanie. Ale o tym za chwilę. – Tak naprawdę ile ludzi, tyle pytań. Ludzie przychodzą do mnie z najróżniejszymi problemami. Szukają odpowiedzi na pytania, które z jakiegoś powodu są dla nich ważne. Czasami są to z pozoru błahe sprawy, ale dla odwiedzających mnie osób są najistotniejsze. Zatem nie mogę zlekceważyć żadnej z nich – mówi wróżka Marina.  Jakich tematów mogą dotyczyć wróżby z tarota? Okazuje się, że wielu. Jak czytamy na portalu wrozka.tv: - Do głównych pytań zadawanych wróżkom należą te dotyczące relacji międzyludzkich, zdrowia, kariery i rozwoju osobistego. 

Często sprawa, z którą udajemy się do doradcy, dotyczy naszych wątpliwości. Szczególnie sytuacji, w których do wyboru mamy co najmniej dwa warianty i nie wiemy, jak na nasze życie może wpłynąć wybór któregoś z nich. Wróżki pytane są również o wszelkie sprawy związane z uczuciami i związkami. Dzięki nim dowiemy się m.in. nad czym powinniśmy popracować i jak sprawić, by wspólne życie było rzeczywiście szczęśliwe. – Niemal na każdej sesji pojawia się także zapytanie o zdrowie. Ludzie coraz bardziej cenią sobie jego wartość i martwią się o nie. – dodaje wróżka Marina. 

Jak formułować pytania?

Formułowanie pytań jest rzeczywiście kwestią problematyczną. Podkreślają to same wróżki – najczęściej barierą jest to, że ludzie zadają zbyt ogólne pytanie. Absolutnym „przebojem” jest pytanie: „Co mnie czeka?”. Po jego zadaniu odwiedzająca mnie osoba oczekuje konkretów, a na jego podstawię mogę jedynie przekazać kilka ogólników. – Przecież by szczegółowo opisać całą przyszłość potrzebowałabym naprawdę sporo czasu – mówi Marina.

Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji? Oczywiście. Wystarczy przygotować sobie wcześniej konkretne pytanie, na które szukamy odpowiedzi. Wystrzegajmy się ogólników w stylu: „co mnie czeka w pracy?”, a skupmy się na konkretach – np. „czy uda mi się zmienić pracę/dział/stanowisko?”. Tak samo postępujmy z innymi sferami naszego życia, których przyszłość chcielibyśmy poznać.

Są rzeczy, o które nie powinniśmy pytać…

Mimo, że dzięki kartom tarota można naprawdę wiele odczytać, to jest pewna grupa zagadnień, o które nie powinniśmy pytać. Pierwszym z nich jest śmierć – zarówno nasza, jak i najbliższych nam osób. Niewskazane jest również wchodzenie z pytaniami w prywatność innych osób. Takie sytuacje pojawiają się w pytaniach dotyczących np. byłych partnerów i ich nowych związków.

Wróżki mogą również unikać odpowiedzi na pytania dotyczące ciąży. To niezwykle delikatny temat, który częstokroć wiąże się z traumatycznymi przeżyciami – poronienie czy bezpłodność. Lepiej zamiast pytania: czy będę w ciąży? zadać: czy zostanę matką? Pytając wróżkę o cokolwiek, nie powinniśmy oczekiwać, że poda ona gotowe rozwiązania naszych problemów. Musimy ją traktować bardziej jak doradcę, który doradzi, powie o konsekwencjach wyborów i pokaże inne możliwości. 

Przyszłość zależy tak naprawdę od decyzji, jakie podejmiemy. W sytuacjach problemowych warto zatem udać się do doradcy (wróżki), który zawsze służy nam pomocą i spojrzy na sytuację obiektywnie. Tym bardziej, że taką osobę możemy zapytać niemal o wszystko. Pamiętajmy jednak o tym, by te pytania odpowiednio formułować.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: horoskopy | wróżka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy