DAMSKIE TOWARZYSTWO
Jeśli jesteś kobietą i przyśni ci się damskie towarzystwo, to oznacza plotki. jeśli jesteś mężczyzną- możesz poświęcić czas rozrywkom, nie zaniedbując jednak spraw zasadniczych.
DENTYSTA
Jeśli przyśni ci się dentysta, czeka cię przykrość.
DESZCZ
Jeśli przyśni ci się łagodny deszcz, to oznacza, że udasz się w niedaleką podróż, z którą wiążesz duże nadzieje. Jeśli przyśni ci się ulewa, oczekuj burzliwych wydarzeń. Jeśli przyśni ci się deszcz ze słońcem, spodziewaj się miłej zmiany.
DIABEŁ
Jeśli przyśni ci się, że widzisz diabła, ulegniesz pokusie. Jeśli przyśni ci się, rozmowa z diabłem, nie graj z nikim na spółkę.
DŁUGI
Jeśli przyśni ci się zaciąganie długu, to oznacza, że będziesz chciał kogoś oszukać. Przemyśl czy ci się to opłaci.
DOKUMENTY
Jeśli przyśni ci się, że znalazłeś dokumenty, czeka cię przypadkowy zysk. Jeśli przyśni ci się, że zgubiłeś dokumenty, nie graj dziś po 22.
DOM
Jeśli przyśni ci się remontowany dom, to oznacza, że zawiłe układy uproszczą się ku twojej satysfakcji. Jeśli przyśni ci się pokrywanie domu dachem, oczekuj strat. Jeśli przyśni ci się kupowanie domu, czeka cię dobrobyt. Jeśli przyśni ci się ruina...
DRABINA
Jeśli przyśni ci się, że wchodzisz po drabinie, twoja miłość własna zostanie zaspokojona. Jeśli przyśni ci się, że schodzisz po drabinie, ktoś odpłaci ci niewdzięcznością. Jeśli przyśni ci się stojąca drabina, powinieneś być skromniejszy. Jeśli...