Reklama

Reklama

Mąż zdradzał mnie z moją przyjaciółką

Trzy lata temu rozwiodłam się z mężem. Byliśmy małżeństwem przez 8 lat. Przeżyłam szok, gdy wyszło na jaw, że przez cały ten czas mnie zdradzał, miał kilka kochanek! Po tym wszystkim trudno mi było się pozbierać, wpadłam w depresję, straciłam wiarę w siebie.

I gdy już "wychodziłam na prostą", spadł na mnie kolejny cios. Okazało się, że jedną z kochanek mojego męża była również moja najlepsza przyjaciółka. Nie mogę w to uwierzyć! Po prostu brak mi słów, by wyrazić mój ból. Bo z tym, że mąż mnie okłamywał, już się pogodziłam. Ale jak ONA mogła mi to zrobić? A ja jej tak ufałam! Co gorsza, zwierzałam się jej z moich małżeńskich problemów. Spotkałam się z nią i powiedziałam jej, że nikt mnie tak w życiu nie zranił jak ona. A ona stwierdziła, że mój mąż zawsze jej się podobał. A ponieważ wiedziała, że w naszym małżeństwie i tak się nie układa, więc nie miała skrupułów, by spędzić z moim mężem noc. Bo to była podobno tylko jedna noc. Jestem przybita i załamana. Moje małżeństwo i zdrady męża to już przeszłość, zamknięty rozdział. A ja mimo to czuję potworny żal do przyjaciółki. I nie umiem jej wybaczyć.

Reklama

Marta

Jeśli masz podobne doświadczenia i chcesz się nimi podzielić z czytelnikami "Chwili dla Ciebie", dodaj swój komentarz. Pamiętaj, aby w podpisie komentarza podać swoje imię i wiek, np. Joanna, 31 lat. Cały artykuł z waszymi komentarzami ukaże się w numerze 49 (w sprzedaży od czwartku, 9 grudnia br.) i na stronie Listy do redakcji.

Osoby na zdjęciu są modelami i nie mają nic wspólnego z opisywaną historią.

Chwila dla Ciebie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy