Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 86: Olga Kozierowska

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 86: Olga Kozierowska

Gościnią nowego odcinka podcastu wideo „Zdanowicz pomiędzy wersami” jest Olga Kozierowska – twórczyni Sukcesu Pisanego Szminką oraz założycielka i prezeska fundacji Włączeni Plus. Z Katarzyną Zdanowicz rozmawiała o celebrowaniu miłości, cienkich liniach, których nie wolno przekraczać i sposobach na wyjście z kryzysu.
- Ja wierzę w miłość do końca życia. Teraz z moim mężem jestem o wiele bardziej szczęśliwa niż na samym początku, gdy jeszcze grały motyle w brzuchu. W psychologii to się tak ładnie nazywa „miłość intymna” – jesteś z człowiekiem, który jest twoim przyjacielem, z którym się dużo śmiejesz, którego rozumiesz – mówiła Olga Kozierowska.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to podcast wideo, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas