„Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze”: Monika Żochowska

„Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze”: Monika Żochowska

Gościnią najnowszego odcinka podcastu „Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze” była Monika Żochowska. W rozmowie z Igorem Nowińskim opowiedziała m.in. o nieoszlifowanych diamentach, kilkunastoletniej przyjaźni z Sarą Kosińską, zarządzaniem ludźmi i pierwszych krokach w programie „Żony Warszawy”.
„Oglądałam z drugiego pokoju, ukradkiem, co tam się będzie działo, czasem bałam się otworzyć oczy. Czuję się, jakbym grała w Squid Games – każdy odcinek to etap, który trzeba przetrwać. Jednak po wszystkich zdjęciach wiem, że mogę sobie spojrzeć w lustro – jestem autentyczną osobą. Z każdym odcinkiem jest mi lżej” – wyznała z studio.
Podcast "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze" to kompan programu "The Real Housewives. Żony Warszawy", pierwszej polskiej edycji światowego fenomenu o emocjonujących perypetiach kobiet z wyższych sfer. - Choć program jest formatem reality, to magia telewizji - i montażu - rządzi się swoimi prawami. Dlatego stworzyliśmy tę wyjątkową przestrzeń, w której nasze bohaterki mogą opowiedzieć o sobie jeszcze więcej. Dzięki temu dadzą się lepiej poznać użytkownikom Interii i widzom telewizji - tłumaczy Igor Nowiński, prowadzący podcast.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas