Reklama

​Arsen Śliwiński w "Ninja Warrior Polska": Lubię wyzwania!

Arsen Śliwiński niejednokrotnie udowodnił, że rywalizacja to jego żywioł. I nieważne, czy w grę wchodzi zwycięstwo w zawodach, czy zdobycie serca pięknej kobiety... Przystojny sportowiec dał się poznać widzom Polsatu w III edycji "Love Island. Wyspa miłości". Teraz przyszła pora na nowe wyzwanie! 22 marca o godz. 20:05 w Polsacie sprawdzi się na torze przeszkód w "Ninja Warrior Polska"!

- Lubię wyzwania, a "Ninja Warrior Polska" to dla mnie przygoda. Nie ma tutaj przeszkód, których bym się bał - mówi Arsen Śliwiński, uczestnik 3. edycji "Love Island. Wyspa miłości", dla którego sportowa rywalizacja to codzienność. 

Arsen jest zawodowym sportowcem - utytułowanym kajakarzem kanadyjkarzem. Na swoim koncie ma trzy srebrne medale Mistrzostw Świata, dwa brązowe medale Mistrzostw Europy i aż pięć złotych medali Mistrzostw Polski! 

- Przez 10 miesięcy w roku ciężko i wytrwale trenuję, dlatego czuję się w pełni gotowy na ten program. Chwyt mam dobry - wymaga tego trzymanie  wiosła, a na ostatnich metrach przed metą wiosło robi się naprawdę ciężkie - zauważa sportowiec.

Reklama

 Czy zwycięska passa Arsena powtórzy się także w "Ninja Warrior Polska"? O tym przekonamy się w najbliższy wtorek, 22 marca, o godz. 20:05 w Polsacie!

Nowy sezon "Ninja Warrior Polska" w każdy wtorek o godz. 20:05 w Polsacie!

***

Zobacz również:

"Ninja Warrior Polska": Co robią dziś uczestnicy programu?

Mikołaj Jędruszczak apeluje do byłej partnerki o zwrot pożyczki! 

 

 

 

  

 


INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Arsen Śliwiński | Ninja Warrior | Ninja Warrior 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy