Reklama

Reklama

Jak poderwać faceta?

Zadawałaś sobie kiedyś to pytanie? Na pewno tak! Postanowiłyśmy przepytać mężczyzn i dowiedzieć się, jakie są najskuteczniejsze sposoby, by zdobyć ich serca...

Chyba każda z nas choć raz zastanawiała się, co robić, by jakiś przystojniak zwrócił na nią uwagę. Choć kobiety dysponują całym arsenałem sztuczek, by zawrócić facetom w głowach, to i tak zdarzają się wyjątki, które trudniej rozgryźć. Ilu mężczyzn, tyle sposobów na oczarowanie ich - na szczęście kilku z nich postanowiło zdradzić nam, co najbardziej pociąga ich w kobietach.

Uśmiechaj się!

Mówi się, że faceci są wzrokowcami - na pewno choć raz zastanawiałaś się, jak ważny jest dla nich wygląd zewnętrzny. Czy większe przejmowanie się swoją powierzchownością sprawi, że staniesz się atrakcyjniejsza? Karol: "Największe szanse ma u mnie dziewczyna, która jest ciepła i ma otwarte serce, a z drugiej strony umie być intrygująca i w pewnym sensie magiczna."

Reklama

Zamiast przejmować się, że nie masz figury top modelki, po prostu często się uśmiechaj - roztoczysz dzięki temu wokół siebie czar, któremu ciężko się będzie oprzeć. Przejrzyj swoją szafę. Pamiętaj, że to, jak sama siebie widzisz, ma ogromny wpływ na to, jak widzą cię inni. Wyrzuć ubrania, w których czujesz się jak szara myszka i zacznij nosić te, które sprawią, że poczujesz się pięknie i swobodnie - staniesz się dzięki temu dużo bardziej uwodzicielska.

Kokietka nie ma szans?

Wojtka przyciąga kobieca delikatność i wrażliwość. Uważa, że najwięcej uroku mają dziewczyny spokojne, stonowane i wysyłające zdawkowe uśmiechy. Tacy mężczyźni jak on uwielbiają kobiety-zagadki, które mogą rozszyfrowywać i zdobywać.

Pamiętaj, że nie tylko panie lubię być doceniane! Według Damiana jedną z dróg do zdobycia serca mężczyzny jest obdarowanie go szczerym i pełnym zachwytu komplementem. Ale nie tylko to liczy się dla naszych panów. Łukasz twierdzi, że u kobiet szuka przede wszystkim więzi emocjonalnej i intelektualnej, partnerskiej przyjaźni, wspólnych zainteresowań i rozmów.

"W moim przypadku strategia ładnej kokietki po prostu nie zadziała, a nawet przyniesie odwrotny efekt." dodaje. Wszyscy panowie podkreślają, jak ważna jest dla nich kobiecość. Pamiętaj jednak, że ta cecha nie oznacza dla nich tylko fajnych nóg i długich tipsów!

Dawid: "Nie znoszę zfaceciałych dziewczyn, nie znoszę dziewczyn bezczelnych i zarozumiałych. Również nie zwracam jednak uwagi na "piękne umysły" w tipsach czy zahukane myszki. Natomiast dziewczyny zachowujące się swobodnie, z inteligentnym poczuciem humoru - to chyba te, które miałyby u mnie największe szanse."

A jakie według was są najlepsze sposoby, by zdobyć serce mężczyzny?

www.tutej.pl
Dowiedz się więcej na temat: sposoby

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje