Reklama

Reklama

Linovit A+E

Zdrowa, jędrna i piękna skóra wymaga codziennej pielęgnacji, zwłaszcza w okresie zimowym, gdy jest narażona na działanie niskich temperatur i suchego powietrza w ogrzewanych pomieszczeniach. W utrzymaniu dobrej kondycji skóry pomaga witamina A oraz witamina E, nie bez powodu nazywana witaminą młodości. Oba te składniki zawiera dermatologiczny żel do mycia Linovit A+E.

Dbałość o zdrowy wygląd i pielęgnacja skóry od zawsze były dla kobiet ważną kwestią. Już w starożytnym Rzymie opracowano pierwszą recepturę na krem nawilżający. Dziś rozwiązaniem jest dermatologiczny żel do mycia Linovit A+E, przeznaczony do oczyszczania zarówno ciała jak i twarzy (w tym makijażu).

Reklama

Starannie dobrany skład produktu, sprawia, że działa on kojąco, nawilża i regeneruję skórę. Zapobiega również przedwczesnemu starzeniu się skóry, odżywia ją, a także zmniejsza jej wrażliwość na promieniowanie UV. Codzienna troska o skórę twarzy i ciała z żelem Linovit A+E zamienia się w przyjemny rytuał, który zapewni najlepszą opiekę, nawet w najtrudniejszym dla niej zimowym okresie.


 

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje