Reklama

Reklama

Modna grzywka

Wystarczy obcięcie pasm nad czołem i odpowiednie ich ułożenie, a powstanie nowe i superefektowne uczesanie.

Postrzępiona

Króciutkie włosy wysusz na cienkiej suszarko-lokówce. To uniesie je od skóry głowy. W dłoniach rozetrzyj żel i wetrzyj go w wyodrębnione palcami pasemka grzywki. Powstaną oryginalne pazurki.

Prosta

Na osuszone ręcznikiem włosy rozpyl spray utrwalający. Wielokrotnie przeczesz je płaską, prostującą je szczotką. Ich końcówki rozwichrz mocno palcami.

Postopniowana

Zrób przedziałek z boku. Obciętą ukośnie grzywkę spryskaj sprayem ułatwiającym prostowanie. Kilkakrotnie przeciągnij prostownicą. To samo zrób z pozostałymi pasmami. Będą supergładkie!

Zaokrąglona

Romantycznie będziesz wyglądać w zaokrąglonej po bokach twarzy grzywce. Tuż u nasady włosów wmasuj piankę zwiększającą objętość. Podziel je na pasma i każde wystylizuj na okrągłej szczotce. Podkręcaj je starannie do wewnątrz.

Reklama

Zaczesana na bok

Grzywkę zaczesz gładko na jedną stronę. Końcówki pozostałych pasm wywiń lokówką na zewnątrz. Całość spryskaj mgiełką nabłyszczającą.

Rozwichrzona

W osuszone ręcznikiem włosy wetrzyj piankę modelującą. Wysusz suszarką. Jednocześnie przeczesuj je palcami na wszystkie strony, by powstał nieład.

Chwila dla Ciebie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy