Te trzy znaki zodiaku powinny mieć własne firmy. Migiem osiągną sukces

Konkretne znaki zodiaku obdarzone są specyficznymi cechami charakteru, które definiują ich nie tylko w życiu prywatnym, ale także w pracy. Niektóre stworzone są do zarządzania zespołem, inne dobrze czują się na "drugim planie". Nie brakuje również znaków zodiaku, które powinny prowadzić własny interes - trzy z nich to urodzeni przedsiębiorcy!

Niektóre znaki zodiaku są stworzone do pracy na własny rachunek
Niektóre znaki zodiaku są stworzone do pracy na własny rachunek 123RF/PICSEL

Baran to urodzony przywódca

Barany są wyjątkowo ambitne, odważne, niezależne, bystre i obowiązkowe. Ten pakiet cech sprawia, że świetnie poradzą sobie z prowadzeniem własnego biznesu. Osoby spod znaku Barana nie znoszą stagnacji - w ich życiu wciąż musi się dużo dziać, nie lubią zastojów i są bardzo pracowite.

Barany powinny pracować na stanowisku wymagającym podejmowania decyzji oraz kierowania ludźmi. To urodzeni szefowie, których cechuje poczucie sprawiedliwości i uczciwość. Nigdy nie wymagają od swoich podwładnych niczego, ponad to, co sami umieją i czego wymagają od siebie.

Praca zawodowa jest dla Baranów wyzwaniem. Podchodzą do niej jak sportowcy do treningów, lubią bić rekordy i zawsze mają przed oczami jasno nakreślony cel. Nie uchylają się przy tym od trudnych i nieprzyjemnych obowiązków. Barany nie znoszą nudy, a zarządzanie własną firmą to dla nich ciągła, pełna wyzwań przygoda.

Najlepsze zawody: Baran dobrze czuje się w wojsku i administracji państwowej. Ma zdolności manualne - lubi naprawiać urządzenia, dobrze odnajduje się w mechanice i nie boi się "brudnej roboty".

Osoby spod znaku Barana to urodzeni przedsiębiorcy
Osoby spod znaku Barana to urodzeni przedsiębiorcy

Strzelec sprawdzi się jako mówca i szkoleniowiec

Zodiakalne Strzelce uwielbiają kontakt z ludźmi, są bardzo towarzyskie i bezpośrednie. Są także świetnymi mówcami, a ich charyzma i urok sprawiają, że są w stanie pociągnąć za sobą tłumy. Strzelce doskonale sprawdzą się w prowadzeniu szkoleń i nauczaniu - występy przed dużym gronem słuchaczy niezwykle ich motywują i dają im ogrom satysfakcji.

Strzelce to artystyczne dusze, obdarzone wieloma talentami, które sprawdzą się dosłownie w każdej dziedzinie sztuki. Są twórcami - lubią pisać, malować, tworzyć obrazy, rzeźby, wytwarzać ceramikę czy meble. Uwielbiają, gdy idea przekształca się w rzeczywistość. Z powodzeniem mogą więc zaprojektować, a później stworzyć produkt, który stanie się zaczątkiem ich własnego interesu.

Strzelce, podobnie jak Barany nie znoszą nudy i rutyny - są aktywne, pracowite i wiecznie zajęte. Choć są wymarzonym podwładnym każdego pracodawcy, to najlepiej czują się jednak "na swoim".

Najlepsze zawody: Strzelec świetnie sprawdzi się w roli nauczyciela, mówcy i szkoleniowca. Jest artystyczną duszą, która uwielbia tworzyć.

Koziorożec osiągnie każdy cel

Koziorożce są wyjątkowo zdyscyplinowane, odpowiedzialne, cierpliwe, konsekwentne i praktyczne. Są też zorientowane na cel i bardzo pracowite. Z powodzeniem mogą więc prowadzić własny interes i odnieść sukces.

Praca jest priorytetem w życiu większości Koziorożców. Są wyjątkowo ambitne, a zawodowy sukces jest często najwyższym celem w ich życiu. Koziorożce uwielbiają być podziwiane i szanowane - pracują wytrwale, by osiągnąć wysoką pozycję społeczną i spory majątek. Rzeczy materialne mają bowiem dla nich duże znaczenie.

Koziorożce uwielbiają sprawować władzę i być postrzegane za autorytety. Praca w pasiece dla pszczół czy organizacji charytatywnej nie jest dla nich - ich zawód musi łączyć się z prestiżem.

Najlepsze zawody: Koziorożec najlepiej czuć się będzie na stanowisku dyrektora lub specjalisty w jakiejś wyjątkowo trudnej dziedzinie. Dobrze sprawdzi się na stanowiskach związanych z liczbami i finansami. Tak naprawdę jednak poradzi sobie w każdej dziedzinie, szczególnie jeśli będzie mógł pracować na swój rachunek.

Zobacz również: 

''Zbliżenia'': Magdalena Lamparska o książce, kobiecej solidarności i spełnianiu marzeńINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas