Anna Lewandowska pokazała się cała w tatuażach. Fani nie kryją zdziwienia!

Anna Lewandowska zaskoczyła fanów ostatnim postem na instagramowym profilu. Właśnie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała się cała w tatuażach. Chociaż jest to jedynie specjalny filtr, to internauci nie kryją zdziwienia, widząc trenerkę w takiej wersji.

Anna Lewandowska pokazała się cała w tatuażach
Anna Lewandowska pokazała się cała w tatuażachAKPAAKPA

Anna Lewandowska zaskoczyła internautów

Anna Lewandowska cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jej instagramowy profil śledzi 3,8 mln osób, więc nic dziwnego, że jest tak aktywna w mediach społecznościowych. Trenerka dzieli się z fanami swoją codziennością i chętnie publikuje ujęcia z treningów oraz z domowego zacisza.

Tym razem żona Roberta Lewandowskiego postanowiła pokazać się w zupełnie innej odsłonie. Ku zaskoczeniu fanów zapozowała cała w tatuażach. Internauci nie mogli przejść wobec tego obojętnie.

Anna Lewandowska cała w tatuażach

Anna Lewandowska na instagramowym profilu chętnie relacjonuje treningi, rodzinne wycieczki i przede wszystkim motywuje fanki do aktywności fizycznej. Tym razem trenerka postanowiła pokazać się z całkiem innej strony i zapozowała cała w tatuażach.

Jak ci się podoba ta wersja mnie?
zapytała Anna Lewandowska

Anna Lewandowska nie zdecydowała się jednak na zmianę wizerunku, a jedynie wykonała zdjęcie za pomocą specjalnego filtra, który w mgnieniu oka sprawił, że ciało trenerki pokryły kolorowe tatuaże. 

Fani Anny Lewandowskiej od razu zaczęli komentować jej nowe zdjęcie. Niektórym osobom metamorfoza przypadła do gustu. Pojawiły się jednak głosy, że tatuaże zdecydowanie nie pasują do trenerki. "Nie, nie, nie... Chociaż buzia z piegami jest super!", "Ładnemu we wszystkim ładnie", "Super w każdym wydaniu" - można przeczytać pod postem.

Zdjęcie Anny Lewandowskiej postanowił także skomentować Andrzej Wrona. "Kiedy pierwsza dziara?" - zapytał siatkarz. Na co trenerka odpowiedziała, że przecież jedną już ma.

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc.2: Marta Frej, Joanna WarechaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas