Chloe Ferry postawiła na beż. Obcisła sukienka podkreśliła jej kształty

Chloe Ferry lubi zaskakiwać swoich fanów i publikować zdjęcie w skąpych strojach. Tym razem celebrytka postawiła na długą, obcisłą sukienkę, która dokładnie podkreśliła jej sylwetkę. Na reakcje fanów nie trzeba było czekać. Niemal natychmiast pojawiły się pierwsze komplementy.

Chloe Ferry dobrze wie, co zrobić, by przyciągnąć wzrok internautów
Chloe Ferry dobrze wie, co zrobić, by przyciągnąć wzrok internautówMike Marsland / ContributorGetty Images

Chloe Ferry kusi w mediach społecznościowych

Jej instagramowy profil obserwuje już 3,8 mln osób, ale to grono stale się powiększa.

Brytyjka popularność zawdzięcza udziałowi w "Geordie Shore". To właśnie program przyniósł jej rozpoznawalność, którą teraz wykorzystuje w mediach społecznościowych. Celebrytka regularnie raczy fanów swoimi zdjęciami i nie ma problemu z pozowaniem w skąpych strojach.

Chloe Ferry postawiła na obcisłą sukienkę

Chloe Ferry dobrze wie, co zrobić, by przyciągnąć wzrok internautów. Nie może narzekać na brak zainteresowania. Zdjęcia, które wstawia, są szeroko komentowane. Na jej profilu nie brakuje ujęć w bikini i bieliźnie oraz kusych stylizacjach.

Tym razem celebrytka postawiła na beżową, obcisłą sukienkę z wycięciami pod biustem i odkrytymi plecami. Stylizacja dokładnie podkreśliła jej kształty, a fani nie potrafili przejść obojętnie wobec nowego posta.

Pod zdjęciami Chloe Ferry zazwyczaj pojawiają się setki komentarzy. Fani nie szczędzą jej miłych słów. "Cudownie, piękna sukienka", "Wyglądasz niesamowicie", " Przepięknie" - można przeczytać na Instagramie.

***

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 49: Michał BarczykowskiINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas