Dagmara Kaźmierska okłamała fanów!

Dagmara Kaźmierska znana jest ze swojego poczucia humoru i żartów, jakie potrafi robić nawet najbliższym. Tym razem zażartowała ze swoich fanów!

Dagmara Kaźmierska
Dagmara KaźmierskaDamian Klamka/East NewsEast News

Królowa życia, którą pokochali widzowie ,słynie z barwnego życia, jakie prowadzi. Razem w telewizyjnym show występuje z przyjaciółką Edzią, przyjacielem Jackiem i synem Conanem.

Wszyscy razem tworzą mieszankę niemal wybuchową, która uwielbia wzajemnie sobie dokuczać i robić żarty. 

Tym razem przy okazji Prima Aprilis, to Dagmara postanowiła nabrać swoich fanów i w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z synem, a treść wpisu zaskoczyła chyba wszystkich. 

"No, Synu musiałam się pochwalić. Otóż ,Kochani kto zagra Bonda w najnowszej produkcji ? MÓJ SYN !!!!!!! Wczoraj z EON PRODUCTIONS podpisaliśmy kontrakt. Oczywiście swoje 5 minut też tam będę miała jako... Ale to już tajemnica. Możecie zgadywać. Miałam nie mówić, ale MUSIAŁAM !!!!" - napisała Dagmara.

Fani jednak nie dali się nabrać na niesamowitą karierę filmową Conana i już w komentarzach rozszyfrowali Dagmarę i jej "kłamstwo": 

"Najpierw uwierzyłam... Ale przecież Prima Aprilis", "Dobre zagranie pani Dagmaro" - pisali internauci. 

Niektórzy jednak nie zrozumieli żartu i gratulowali gwieździe i jej synowi sukcesu. Kawał wobec tego można uznać za udany!

Odrzuca propozycje wakacji na Zanzibarze. Dlaczego? Newseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas