Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska zaręczona! Kim jest wybranek?

Dagmara Kaźmierska znana z programu "Królowe życia" długo była singielką. Jednak teraz okazuje się, że gwiazda jest... zaręczona! Kim jest narzeczony Dagmary Kaźmierskiej?

Dagmara Kaźmierska zaręczona!

 Dagmara Kaźmierska to niekwestionowana ulubienica widzów "Królowe życia". Pełna energii, szalona, otwarta - taka właśnie jest Dagmara. 

Choć ma za sobą mroczną przeszłość, to dziś żyje pełnią życia i nie ogląda się za siebie. 

Fani jednak przez lata dziwili się dlaczego tak przebojowa kobieta wciąż jest singielką. Z ojcem Conana - jej ukochanego syna - nie wyszło jej w związku i od tego czasu wiodła samodzielne życie. 

Wiele osób myślało, że jej życiowym partnerem jest Jacek, który często występuje przed kamerami razem z nią. Jednak jest on tylko przyjacielem Damgary.

Niespodziewanie jednak Dagmara Kaźmierska wyjawiła w rozmowie z "Dzień Dobry TVN", że w jej życiu jest ktoś ważny, a co ciekawsze - jest ona z nim zaręczona! 

Kim jest narzeczony Dagmary Kaźmierskiej?

Reklama

Jak widać, Dagmara Kaźmierska nie chce wyjawić imienia i nazwiska ukochanego. Gwiazda pragnie zachować tę informację z kilku powodów. Po pierwsze chce w spokoju pielęgnować to uczucie. 

Po drugie wygląda na to, że nazwisko narzeczonego może być znane w Polsce, skoro w tym momencie jeszcze nie może go zdradzić! 

Na jej profilu pojawiło się w listopadzie 2020 roku zdjęcie z wybrankiem. To Piotr Wąsiński - dziennikarz telewizyjny, scenarzysta i reżyser programu "Seks po polsku". 

Na zdjęciu Dagmara Kaźmierska wymieniała z nim namiętne pocałunki. Czy to on stał się jej narzeczonym? Wiele na to wskazuje! 

***
Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" ma narzeczonego 

Dagmara Kaźmierska pęka z dumy! Ma ważny powód

Dagmara Kaźmierska wyprowadzi się z Polski?! Wie, gdzie chce mieszkać!

*** 
Zdecyduj, kto zasługuje na statuetkę Najlepszego z Najlepszych. Zagłosuj teraz»

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy