Komunijna stylizacja Katarzyny Cichopek wywołała burzę. Hit czy kit?

Katarzyna Cichopek pochwaliła się "pięknym dniem". Podczas gdy sezon komunijny dopiero się rozkręca, aktorka ma uroczystość już za sobą. Gwiazda uczestniczyła w komunii swojego bratanka, prezentując stylizację, którą wybrała na ten dzień. Sukienka mocno podzieliła internautów. "Jak na grilla" – piszą niektórzy.

Katarzyna Cichopek w stylizacji na komunię. Sukienka podzieliła internautów
Katarzyna Cichopek w stylizacji na komunię. Sukienka podzieliła internautówTadeusz Wypych/REPORTEREast News

Wraz z nadejściem pierwszych dni maja, sezon komunijny rozpoczął się na dobre. Uroczystość to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu dziecka, coraz częściej obchodzona niemal jak wesele. Dla wielu to nie tylko duchowe przeżycie, ale również okazja do zaprezentowania stylizacyjnych szaleństw. Tak było w przypadku Katarzyny Cichopek.

Katarzyna Cichopek w sukience w kwiaty. Idealna na komunię

Kilka dni temu Katarzyna Cichopek miała okazję wspierać swojego bratanka w jednym z ważniejszych momentów w jego szkolnym życiu. Kiedy chłopiec przystępował do sakramentu pierwszej komunii świętej, aktorka pochwaliła się w sieci kreacją, którą wybrała na ten dzień. Gwiazda postawiła na wiosenną, dziewczęcą sukienkę w kwiaty, ozdobioną lekko bufiastymi rękawami i kobiecą falbaną. Całość uzupełniły wygodne, beżowe sandałki, torebka w tym samym kolorze i duże okulary przeciwsłoneczne.

Na podobnej kreacji Katarzyna Cichopek bynajmniej nie oszczędzała. Asymetryczna sukienka odcinana w talii, z falbaną w kopertowym stylu kosztuje niemal 900 złotych. Wydatek zdaje się być jednak zupełnie uzasadniony. Wiosenny deseń zapewnił aktorce młodzieńczy wygląd, sprawiając, że całość zyskała elegancki, ale jednocześnie dziewczęcy charakter. Zdania internautów są jednak mocno podzielone.

Katarzyna Cichopek poszła tak na komunię. "Jak na grilla"

Kreacja aktorki zaskoczyła niektórych internautów. Podczas gdy jedni szybko pospieszyli z komplementami, inni byli nieco zniesmaczeni. "Sukienka fajna na grilla lub spacer po parku, ale niedostatecznie elegancka na komunię", "Stylizacyjna porażka... Pani Kasiu, jest pani taka elegancką kobietą, ale tym razem coś nie wyszło. Sukienka może i piękna, ale na piknik, a nie tak ważną uroczystość" - piszą niektórzy.

Cała reszta broni jednak stylizacyjnego wyboru aktorki. "Piękna kreacja", "Suknia robi wrażenie..." - czytamy. Bez dwóch zdań, Katarzyna Cichopek wzięła sobie do serca umowne zasady komunijnego dress code’u. Sukienka jest skromna, ale jednocześnie kobieca i ultrawygodna. W przypadku podobnej uroczystości sprawdzi się idealnie.

Prosta fryzura komunijnaInteria DIY
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas