Aneta Kręglicka zachwyca na nowym zdjęciu. Zwróciła się do fanów

Aneta Kręglicka dba o regularny kontakt z fanami. Za pośrednictwem Instagrama często pokazuje, co porabia i dzieli się przemyśleniami na różne tematy. Tym razem podzieliła się ważnym przesłaniem. Tak odpowiedzieli fani.

Aneta Kręglicka podzieliła się swoimi przemyśleniami na Instagramie. Tak odpowiedzieli fani
Aneta Kręglicka podzieliła się swoimi przemyśleniami na Instagramie. Tak odpowiedzieli faniPaweł WodzyńskiEast News

Aneta Kręglicka zasłynęła jako zdobywczyni tytułu Miss Polski, a następnie Miss Świata. To otworzyło jej drzwi do dalszej kariery - obecnie modelka angażuje się w wiele projektów związanych z modą i PR-em. Czasami pojawia się również na wybiegu.

Aneta Kręglicka zwróciła się do fanów

Kręglicka słynie też ze swojej aktywności na Instagramie - jej profil obserwuje 115 tys. zł. Na profilu dzieli się zdjęciami, na których pokazuje jak spędza czas wolny, od czasu do czasu odsłania kulisy życia prywatnego. Modelka chętnie relacjonuje tez podróże i dzieli się przemyśleniami na różne tematy.

W tym tygodniu Aneta Kręglicka opublikowała nowe zdjęcie, na którym zachwyca urodą. Dołączyła do niego dość długi wpis.

- W życiu wystarczy, że kocha Cię ta jedna osoba, kilka szanuje i kilka darzy sympatią. Nikt nigdy nie jest lubiany przez wszystkich, nie jest to możliwe i nawet niepotrzebne - zaczęła swoje przemyślenia Kręglicka.

- Nie jesteśmy dla wszystkich. Nie podoba nam się też to samo i... na szczęście. Współcześnie obawiałabym się zbyt wielu euforycznych oznak sympatii, bo być kochanym przez tłum, to jakby przez nikogo. Zresztą taka miłość ma zwykle krótką datę ważności i przy pierwszym potknięciu mija.
Ci więc, co wiedzą o nas więcej niż reszta, to duża szansa, że jeśli tylko jest za co, na pewno nas doceniają - podsumowała Kręglicka.

Aneta Kręglicka zdobyła tytuły Miss Polski i Miss Świata
Aneta Kręglicka zdobyła tytuły Miss Polski i Miss ŚwiataAdam Jankowski/REPORTEREast News

Zobacz też:

Fani poruszeni wpisem Kręglickiej

Jej wpis wywołał poruszenie wśród fanów.

  • "Zgadzam się w 100 proc., choć wiele lat mi zajęło zrozumienie, że nie wszyscy będą mnie lubić, tak jak i ja nie lubię każdego, kogo spotkam na swej drodze. I że to jest w porządku",
  • "Przyszło mi do głowy, że ten kto naprawdę lubi sam siebie - nie potrzebuje poklasku innych",
  • "Wielka prawda, choć długa czasem droga do przejścia, żeby to zrozumieć",
  • "Bardzo mądre słowa, życiowe i prawdziwe... Dawno mnie tak słowa nie dotknęły. Dziękuję za nie"

- pisali w sekcji komentarzy fani.Część osób zwróciła też uwagę na opublikowane zdjęcie. "Dzieło sztuki", "Przepiękne zdjęcie", "Piękny kadr i cała prawda" - komplementowali internauci.

***

Met Gala 2024: Kwiaty i dekadencjaAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas