Reklama

Dlaczego Cate Blanchett nie robi selfie?

Cate Blanchett uważa, że robienie selfie jest "żałosne".

46-letnia aktorka nie jest fanką zamieszczania zdjęć na Instagramie i twierdzi, że ludzie zbytnio martwią się tym, co inni pomyślą na temat ich wyglądu.

Gwiazda filmu "Kopciuszek" powiedziała:  - Ludzie cały czas robią sobie zdjęcia i publikują je, zadając sobie pytanie 'Czy spodobają się innym?' To żałosne, że ludzie martwią się tym co pomyślą inni. Nie potrafię tego zrozumieć. Oczywiście chcę, żeby ludzie oglądali filmy z moim udziałem i chcę, aby je lubili. Ale nie martwię się tym, czy spodoba im się to, jak wyglądam. Skupiam się na tym, co robię.

Zdobywczyni Oscara nie rozumie również dlaczego ludzie korzystają z Twittera czy Facebooka i uważa, że media społecznościowe generują rywalizację i zazdrość.

W rozmowie z "Yahoo! Beauty" powiedziała:  - Wszyscy chcą, aby inni polubili to, co zamieszczają w Internecie. Dla mnie to bardzo dziecinne zachowanie. Nie potrafię pojąć, dlaczego dorośli ludzie biorą w tym udział.

Jednak zdobywczyni Oscara przyznała, że media społecznościowe mogą również dostarczać wiele rozrywki.

Powiedziała:  -Internet jest przewrotny i mimo wszystko uważam, że łączy ludzi. Minusem mediów społecznościowych jest to, że jednocześnie mogą ich bardzo szybko podzielić, generować rywalizację i zazdrość oraz poczucie, że gdzieś indziej życie jest lepsze.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy