Reklama

Reklama

Emma Stone zdradziła swoje „drugie” imię

Emily Jean Stone – tak brzmi prawdziwe, pełne imię i nazwisko aktorki znanej jako Emma Stone. Jednak w wywiadzie dla „E! Magazine”, gwiazda zdradziła, że przez jakiś czas nazywała się jeszcze inaczej.

Co robić, kiedy będą dobrze zapowiadającą się aktorką odrywasz, ze jest już inna, dobrze zapowiadająca się aktorka, która nosi takie samo imię i nazwisko jak ty? Cóż, nie pozostaje nic innego jak, nadać sobie nowe imię.

Z tego rozwiązania skorzystała Emily Stone, aktorka którą wkrótce na ekranach polskich kin będzie można oglądać w filmie "La La Land".

Aktorka, zdecydowała się na bezpieczny pseudonim "Emma", który brzmi bardzo podobnie do jej prawdziwego imienia. Jednak nie był to jej pierwszy wybór. Jak zdradziła w rozmowie z dziennikarzami "E! Magazine", jej pierwszy artystyczny pseudonim brzmiał "Riley".

Reklama

 - Przez jakieś pół roku używałam imienia "Riley". Jednak pewnego dnia, na planie "Zwariowanego świata Malcolma", usłyszałam że ktoś woła: Riley, Riley, potrzebujemy cię tutaj i nie zareagowałam. Wtedy zdałam sobie sprawę, że "Riley" to nie jest imię dla mnie. I tak stałam się Emmą. Ale tęsknię za Emily. Chciałabym, żeby wróciła.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje