Ewelina Flinta nie wystąpiła w DDTVN przez Kraśkę! Co powiedziała w tej sprawie?

Ostatnio o Ewelinie Flincie było dość cicho, jednak teraz wokalistka powraca z nową płytą. Miała z tej okazji wystąpić w programie "Dzień Dobry TVN" - miała, bo ostatecznie do występu nie doszło z powodu przedłużającego się wywiadu Piotra Kraśki. Kobieta wydała w tej sprawie oświadczenie.

Ewelina Flinta powraca z nowym materiałem muzycznym
Ewelina Flinta powraca z nowym materiałem muzycznymMateusz JagielskiEast News

Ewelina Flinta zyskała popularność dzięki występowi w pierwszej edycji "Idola". Wokalistka zajęła w programie drugie miejsce, a następnie wydała dwie płyty. W ostatnich latach jednak było o niej cicho i dopiero teraz kobieta powraca z nowym materiałem.

Ewelina Flinta nie wystąpiła w DDTVN przez Kraśkę

Niedawno piosenkarka miała pojawić w "Dzień Dobry TVN". Do występu Flinty jednak nie doszło. Okazało się, że powodem był przeciągający się wywiad z Piotrem Kraśko. Dziennikarz opowiadał o swoich problemach z prawem, a także depresji.

Flinta postanowiła wydać specjalne oświadczenie w sprawie całego zamieszania. Wokalistka napisała kilka zdań, do których dołączyła także nagranie. Choć jest jej przykro, to wydaje się rozumieć sytuację i życzyła nawet przy okazji Kraśce zdrowia.

Drodzy Państwo z ogromną przykrością publikujemy to oświadczenie. Czynnik ludzki okazał się decydujący. Piotrowi życzymy dużo zdrowia. Dobrze, że odważył się powiedzieć, to z czym wiele osób mierzy się na codzień. Wszystkich, którzy czują się zawiedzeni informujemy, że stacja TVN zdeklarowała, że ten brak emisji na żywo zostanie w odpowiednim czasie rekompensowany
napisała Flinta
„Ewa gotuje”: Jabłka w szlafrokachPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas