Reklama

Reklama

Gdzie wypoczywają polskie gwiazdy?

Nasi celebryci raczej nie boją się koronawirusa. Tak przynajmniej wynika z obranego kierunku wakacyjnych wojaży. Podczas gdy ogromna większość Polaków deklaruje, że ze względu na pandemię spędzi wakacje w kraju, gwiazdy ruszyły za granicę.

W polskim show-biznesie zaczęło się wakacyjne poruszenie. Po ponad trzymiesięcznej izolacji związanej z pandemią koronawirusa celebryci pragną odmiany i wyjeżdżają z domów. Jedną z pierwszych polskich gwiazd, które odważyły się na wyjazd za granicę była Agata Młynarska, która wraz z mężem i rodziną od ponad dwóch tygodni przebywa w Hiszpanii.

Reklama

"Okazuje się, że przejazd przez Europę jest bezpieczny, na granicach nie ma problemu, a wszyscy do siebie uśmiechają się spod maseczek" - napisała dziennikarka na Instagramie pod koniec czerwca.

Z początkiem lipca na podój Europy ruszyły kolejne celebrytki. Izabela Janachowska w miniony weekend pochwaliła się zdjęciem z Majorki. Prezenterka w złotym bikini relaksuje się nad basenem.

Z kolei Natalia Siwiec wybrała Grecję. "Spełniło się. Mykonos z najlepszymi ludźmi" - napisała kilka dni temu na Instagramie pod zdjęciem przedstawiającym spektakularny widok z tarasu.

Od kilku tygodni na tej samej wyspie razem z całą rodziną przebywa Nicole Sochacki-Wójcicka, czyli popularna Mama Ginekolog. Blogerka i lekarka relacjonuje na Instagramie niemal każdą minutę ze swoich wakacji, czym zachwyca jedne, a irytuje inne fanki.

Grecję wybrała również Beata Śniechowska, zwyciężczyni MasterChefa, która na sąsiadującym z Mykonos Santorynie spędza swoje urodziny, które obchodzi 6 lipca. Pod jednym ze zdjęć wyjaśniła, że tygodniowy urlop to część urodzinowego prezentu od ukochanego.

"Nie wiem, kim byłam w poprzednim życiu, ale w obecnym jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie" - napisała.

Dowiedz się więcej na temat: wypoczynek | urlop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje