Reklama

Reklama

Gdzie wypoczywają polskie gwiazdy?

Nasi celebryci raczej nie boją się koronawirusa. Tak przynajmniej wynika z obranego kierunku wakacyjnych wojaży. Podczas gdy ogromna większość Polaków deklaruje, że ze względu na pandemię spędzi wakacje w kraju, gwiazdy ruszyły za granicę.

W polskim show-biznesie zaczęło się wakacyjne poruszenie. Po ponad trzymiesięcznej izolacji związanej z pandemią koronawirusa celebryci pragną odmiany i wyjeżdżają z domów. Jedną z pierwszych polskich gwiazd, które odważyły się na wyjazd za granicę była Agata Młynarska, która wraz z mężem i rodziną od ponad dwóch tygodni przebywa w Hiszpanii.

"Okazuje się, że przejazd przez Europę jest bezpieczny, na granicach nie ma problemu, a wszyscy do siebie uśmiechają się spod maseczek" - napisała dziennikarka na Instagramie pod koniec czerwca.

Reklama

Z początkiem lipca na podój Europy ruszyły kolejne celebrytki. Izabela Janachowska w miniony weekend pochwaliła się zdjęciem z Majorki. Prezenterka w złotym bikini relaksuje się nad basenem.

Z kolei Natalia Siwiec wybrała Grecję. "Spełniło się. Mykonos z najlepszymi ludźmi" - napisała kilka dni temu na Instagramie pod zdjęciem przedstawiającym spektakularny widok z tarasu.

Od kilku tygodni na tej samej wyspie razem z całą rodziną przebywa Nicole Sochacki-Wójcicka, czyli popularna Mama Ginekolog. Blogerka i lekarka relacjonuje na Instagramie niemal każdą minutę ze swoich wakacji, czym zachwyca jedne, a irytuje inne fanki.

Grecję wybrała również Beata Śniechowska, zwyciężczyni MasterChefa, która na sąsiadującym z Mykonos Santorynie spędza swoje urodziny, które obchodzi 6 lipca. Pod jednym ze zdjęć wyjaśniła, że tygodniowy urlop to część urodzinowego prezentu od ukochanego.

"Nie wiem, kim byłam w poprzednim życiu, ale w obecnym jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie" - napisała.

Z kolei Sonia Bohosiewicz wybrała się na krótki babski wypad na chorwacką wyspę Hvar. "33 h na miejscu, 12 h do domu i o... jeszcze wczoraj jadłam kalmary, a dzisiaj niedzielny rosołek" - napisała aktorka na Instagramie. Zapowiedziała też, że to na szczęście nie koniec jej wakacyjnych wojaży.

Wśród polskich gwiazd nie brakuje też miłośniczek rodzimych atrakcji. Joanna Moro i Anna Gzyra spotkały się na Mazurach. Ta pierwsza urlop już skończyła i wróciła do Warszawy. Codzienną dawkę mazurskich widoków wciąż zapewnia za to Joanna Moro.

"Znowu natura! Od dziecka żyję na łonie przyrody, żyję z tą przyrodą w symbiozie. Obserwuję, doświadczam, próbuję, cała w nią wchodzę... w wodę, piasek, w drzewa - z żukami, mrówkami, ślimakami od zawsze jesteśmy za pan brat" - wyznała podekscytowana aktorka.

Z kolei nad polskim morzem można spotkać Małgorzatę Kożuchowską i Olgę Bołądź. Kożuchowska cieszy się wspólnym czasem z synem i psem, a Bołądź zachwala spływ kajakowy Piaśnicą, której ujście do Bałtyku znajduje się w popularnych wśród gwiazd Dębkach.

Jako że lipiec dopiero się zaczął, możemy być pewni, że urlopowe zdjęcia i zwierzenia będą dominującym tematem najbliższych tygodni, bo gwiazdy uwielbiają się chwalić kuszącymi widokami.

Zobacz również:

***

#POMAGAMINTERIA

Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wypoczynek | urlop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje